رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان هرمزگان از کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر که به طرز ماهرانه‌ای در پشت قاب عکس جاسازی شده بود، خبر داد.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، سرهنگ سید احمد خدائی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از سوداگران مرگ، مواد مخدر را پشت قاب‌های عکس در منزلش جاسازی و سپس اقدام به توزیع آنها می کند، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران با چند روز کار اطلاعاتی و بررسی موضوع از صحت خبر مطمئن شدند، گفت: پس از هماهنگی انجام شده با مقام قضایی، مأموران به منزل این فرد رفته و اقدام به بازرسی از آن کردند و در حالی که این فرد سعی داشت خود را بی خبر از موضوع جا بزند در بازرسی از قاب‌های عکس مقدار 5 کیلو و 470 گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای پشت قاب عکس ها جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان هرمزگان با تأکید بر اینکه متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، افزود:‌ پس از انتقال متهم به مقر پلیس برای وی تشکیل پرونده داده و پس از آن روانه دادسرا شد.

خدایی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر، مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.