- استاندار کرمانشاه گفت: عشایر با اینکه از نظر امکانات و هزینه در وضع مناسبی نیستند اما در طول حیات انقلاب اسلامی، بیشترین خدمات را به نظام ارایه کرده اند

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، ابراهیم رضایی بابادی روز پنجشنبه در آیین آغاز رزمایش 'الی بیت المقدس' در منطقه تنگ کنشت کرمانشاه، افزود: کارنامه عشایر چه در دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و نیز دوران انقلاب و دفاع از مرزهای کشور و در فرآیند آبادانی و توسعه این مملکت روشن و درخشان است.

وی ادامه داد: امروز اقتدار نظام اسلامی در جهان، مرهون خون شهدا و جانفشانی های ملت ایران بخصوص عشایر در کنار نیروهای سرافراز ارتش، سپاه، ناجا و بسیج است.

وی وحدت و هماهنگی میان عشایر و اقوام و مذاهب استان کرمانشاه را یک الگوی جهانی عنوان کرد و گفت: این استان در دوران دفاع مقدس که آغاز و پایانش در این دیار بوده، 9 هزار و 800 شهید گلگون کفن به انقلاب اسلامی تقدیم کرده که در این میان شهدای سرافراز عشایر هم وجود دارند.

رضایی بابادی ابراز امیدواری کرد رزمایش الی بیت المقدس نشان دهنده روحیه سلحشوری، استقامت و برادری میان همه اقوام و مذاهب کشورمان باشد.

رزمایش 'الی بیت المقدس' با حضور اقوام و گروه های عشایری استان های کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، خوزستان، گلستان و اردبیل در منطقه تنگ کنشت کرمانشاه در حال برگزاری است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.