فرمانده نیروی انتظامی درخصوص جمشید دانایی فر مرزبان ربوده شده کشورمان گفت:بر این باوریم تا زمانیکه جنازه وی تحویل داده نشده بصورت ۱۰۰ درصد تایید نشود، اما براساس اطلاعات مسئولان استان به احتمال زیاد وی به شهادت رسیده است.

به گزارش جماران به نقل از واحد مرکزی خبر، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز در جمع خبرنگاران گفت : 300 کیلومتر از مرزهای سیستان و بلوچستان با کشورهای پاکستان و افغانستان ، فاقد تاسیسات مرزی و جاده ای است. پس از حادثه گروگانگیری سال گذشته در منطقه سراوان بخشی از طرح انسداد مرز برای استفاده از امکانات و توان مهندسی بیشتر به سپاه واگذار شد که با سرعت در حال انجام است.

احمدی مقدم افزود : با وارد شدن امکانات سپاه ، نیروی انتظامی امکانات خود را در طرحهای نیمه تمام مرزی در مناطق پیشین و نگور در سراوان متمرکز کرد بطوری که تا آبان امسال 70 کیلومتر از تاسیسات جاده ای و پاسگاههای ساخته شده در این مناطق به بهره برداری می رسد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور به ضرورت راه اندازی یگان رزمی و ضد شورش و گروگانگیری در مراکز استانها اشاره کرد و افزود: برنامه ریزی شده است که در یک تا 2 سال آینده برای تربیت نیروهای متخصص و ماهر ،این یگانها در استانها راه اندازی شود.

احمدی مقدم همچنین به شرایط مرزهای غرب کشور با توجه به تشکیل گروهک تروریستی داعش درعراق اشاره کرد و گفت :در برخی مناطق گروهک داعش به شهرهای نزدیک مرز ایران وارد شده است که در این ارتباط هیچگونه نگرانی نداریم و نا امنی از این بابت در مرزهای غرب احساس نمی شود و تمام تمهیدات لازم درباره هرگونه حرکتی انجام گرفته است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.