تراکتورسازی نخستین 3 امتیاز چهاردهمین دوره لیگ برتر را با پیروزی بر قهرمان فصل گذشته کسب کرد.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، نخستین دیدار فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 17:35 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد که تراکتورسازی در حضور 13 هزار و 500 هوادار خود با نتیجه دو بر یک قهرمان فصل گذشته یعنی فولاد خوزستان را شکست داد.

تراکتورسازی ابتدا در نیمه نخست روی ضربه سر سامان نریمان جهان که با غفلت مدافعان فولاد زده شد، به گل نخست دست یافت.

در نیمه دوم فولاد سعی در جبران گل خورده داشت و در دقیقه 74 روی ارسالی که با اشتباه حامد لک همراه شد، با ضربه سر یک مساریچ به گل تساوی دست یافت.

لوسیانو ادینیو مهاجم برزیلی سابق مس کرمان که چند سال در این تیم درخشیده بود و به تازگی به تراکتورسازی پیوسته، در نیمه دوم وارد زمین شده بود و توانست خیلی زود تاثیرگذاری خود را نشان دهد. او در دقیقه 82 با شوتی محکم و دیدنی گل دوم را برای میزبان به ثمر رساند تا هم نخستین 3 امتیاز را برای رسول خطیبی و تیمش کسب کرده باشد و هم خود را از هفته نخست محبوب تبریزی‌ها کند.

فولاد هم که نسبت به فصل قبل با تغییرات زیادی پا به لیگ چهاردهم گذاشته با اسکوچیچ باخت تا مدافع عنوان قهرمانی خیلی زود طعم تلخ شکست را چشیده باشد.

ترکیب تراکتورسازی تبریز:

حامد لک، احمد آل نعمه، خالد شفیعی، محمد ایران پوریان، حبیب گردانی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی (85 دیتمار بیکاج)، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده (69 احمد کامدار)، محسن دلیر (58 ادر لوسیانو ادینهو)

سرمربی : رسول خطیبی

ترکیب فولاد خوزستان:

علی سلیمی، ساسا انصاری، ایوب والی، لوناردو ماریچ، مهدی بدرلو، اسماعیل شریفات، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، ماتیاس چاگو، احمد عبداله زاده(73 ولید مشائی زاده)، سروش رفیعی

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

تیم داوری:

علیرضا فغانی، تورج عیوض محمدی، حمیدرضا کنعانی و رضا کرمانشاهی

ناظر داوری : مسعود فلاح

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.