استاندار آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه آمار بیکاری استان آزار دهنده است، گفت: انتظار داریم تا فرهنگ‌سازی لازم برای تغییر نگرش جوانان به اشتغال صورت گیرد تا جوانان فکر نکنند که شغل فقط کارمند شدن و پشت میزنشستن است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، اسماعیل جبارزاده در دیدار مدیران کل بهزیستی و تامین اجتماعی استان با اشاره به اینکه سالانه نیازمند ایجاد 40 هزار شغل در سطح استان هستیم، اظهار کرد: در دولت گذشته بیش از حد مورد نیاز افراد جذب شده‌اند و بعید است به این زودی استخدام نیرو صورت گیرد.

وی به بخش درمان استان اشاره و اظهار کرد: ضریب اشتغال بالای 83 درصدی تخت‌های بیمارستان‌های دولتی نشان از بالا بودن کیفیت خدمات ارائه شده در این بیمارستاهان‌هاست اما نباید به این اندازه خدمات بسنده کرد و باید بیش از پیش برای افزایش کیفت ارائه خدمات تلاش شود.

جبارزاده با بیان اینکه آرزو داریم هیچ شهروند تبریزی به خاطر درمان به تهران نرود، خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا بهترین خدمات را به استان بیاوریم.

استاندار آذربایجان‌شرقی یکی از راهکارهای بهبود فضای کسب و کار را جذب سرمایه‌گذار و افزایش امید به زندگی و ارائه خدمات بهتر و استاندارد تامین اجتماعی عنوان و اظهار کرد: دولت برنامه توسعه تامین اجتماعی را یکی از اولویت‌های کاری خود قرارداده است و طرح سلامت در همین راستا در حال انجام است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.