حدود 110 تروریست عضو گروهک دولت اسلامی عراق و شام (‌داعش) و دیگر گروهکهای تروریستی در عراق از جمله سه نفر دیگر از سرکرده های داعش به هلاکت رسیدند که 20 نفر آنان در درگیری داخلی بین تروریستها در دیاله کشته شدند.

به گزارش جماران به نقل از واحد مرکزی خبر، نادیه عبیدی خبرنگار شبکه سوریه در بغداد در گزارشی گفت : در سه عملیات نظامی گسترده زمینی با حمایت پشتیبانی به مواضع باندهای تروریستی حمله شد و نیروهای ویژه و نیروهای داوطلب مردمی و عشایر توانستند اردوگاه کرکوش در شهرستان بلدروز را در استان دیاله و همچنین شهرستان حدیثه و روستاهای پروانه ، ال ویس ، ورودی سد حدیثه در استان الانبار و منطقه هیاکل و منطقه سجر در فلوجه ومنطقه شجره الدار در تکریت را پاکسازی کنند و 88 تروریست را بکشند که فهد ابو جعفر و ابو عمر تونسی و اسعد ابو ریش از جنگ سالاران داعش از جمله کشته ها بودند و 37 دستگاه خودروی مسلح نیز منهدم شد.

نیروهای حمایت از منطقه ضلوعیه از بامداد دیروز چندین حمله تروریستها را دفع و تلاشهای آنان را برای کنترل بر ادارات دولتی به استثنای اداره آب و فاضلاب خنثی کردند و تروریستها توانستند کنترل این اداره را به دست بگیرند اما نیروهای حمایت از منطقه به پاکسازی این اداره ادامه می دهند.

یک مقام عراقی گفت:« ارتش و پلیس و داوطلبان در حال آزادسازی سرزمینها در صلاح الدین و سامرا و اطراف الانبار هستند. به خواست خدا همه سرزمینهایی که از عراق گرفته شده است بازخواهد گشت.»

منابع امنیتی فاش کردند نه عضو داعش و 11 عضو ارتش اسلامی در درگیری داخلی بر سر اموال غارت شده مردم در سعدیه در شمال دیاله به شدت درگیر شدند و کشته شدند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.