رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جنایات صورت گرفته علیه زنان و کودکان غزه، خطاب به نوجوانان و نونهالان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) گفت: در ماه مبارک رمضان و در آستانه لیالی قدر برای اصلاح امور مسلمین و رهایی مسلمانان از گرفتاری های اقتصادی و سیاسی به خصوص برای کودکان مظلوم غزه دعا کنید.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، جمعی از نونهالان و نوجوانان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) افطار شانزدهمین روز ماه مبارک رمضان را میهمان آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی بودند.

رییس مجمع تشخیص مصحلت نظام در این دیدار، نوجوانان را آینده سازان مملکت خواند و با توصیه آنها به تحصیل، گفت: یکی از کارهای ماندگار کمیته امداد امام (ره) ، کمک به فرزندان خانواده های بی بضاعت برای تحصیل است تا در آینده روی پای خودشان، برای زندگی فردی و اجتماعی کار کنند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع)، رشد انسان ها از طریق ناملایمات را دارای مصادیق زیادی در تاریخ خواند و با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع) در نهج البلاغه، اظهارداشت: این گونه انسان ها به درختانی تشبیه شده اند که در بیابان و در مقابل سرما و گرما مقاومت می کنند و می بالند.

وی با بیان روند تاریخی شکل گیری کمیته امداد به دستور امام راحل، خاطرنشان کرد: در طول این سال ها خدمات ارزشمند و ارزنده ای برای کم کردن مشکلات نیازمندان انجام داد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر جایگاه و ارزش انسان در بین مخلوقات خداوند، گفت: شخصیت انسان به مال، قدرت و مکنت نیست، بلکه به محتوای انسانی است که در نیازمندی ها بیشتر نمود پیدا می کند.

در آغاز این دیدار، گروه سرودی از نوجوانان ، به اجرای برنامه خویش درباره لزوم کار و کوشش پرداختند و سپس سرپرست کمیته امداد امام (ره) ، ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های فعلی و برنامه های آینده کمیته امداد امام (ره)، گفت: یکی از برنامه های کمیته امداد برای اجتماعی شدن خانواده های تحت پوشش و فرزندان آنها ، دیدار با مسؤولان عالی رتبه نظام است.

همزمان با اذان، نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله هاشمی رفسنجانی اقامه و بعد از آن افطار در فضایی صمیمی صرف شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.