نماینده حضرت آیت الله سیستانی در شهر مقدس کربلا نسبت به فعالیت فتنه انگیزانه برخی شبکه‎های ماهواره‎ای برای بروز فتنه مذهبی هشدار داد.

به گزارش جماران به نقل از رسا، حجت الاسلام شیخ عبدالمهدی کربلایی نماینده حضرت آیت الله سیستانی در شهر مقدس کربلا، بحران و درگیری کنونی در عراق را میان گروه های تکفیری و ملت عراق عنوان کرد و گفت: این درگیری به هیچ وجه طایفه ای نیست و رسانه ها باید توطئه ای که درصدد تقسیم کشور است را رسوا سازند.

وی افزود: رسانه ها مسؤولیت بزرگی در کشف واقعیت هایی کنونی بحران عراق بر عهده دارند، بحرانی که میان خیر و شر در حال جریان است و می خواهد عراق را تجزیه کند.

حجت الاسلام کربلایی از عملکرد برخی رسانه ها به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت: برخی رسانه ها خیر و صلاح ملت عراق را نمی خواهند و برای مخدوش ساختن چهره این کشور تلاش می کنند، بنابراین فعالان رسانه باید واقعیت ها را به جهانیان نشان دادند تا آنان بدانند جنگ کنونی، جنگ مذهبی نیست.

نماینده حضرت آیت الله سیستانی ادامه داد: این شبکه ها که درصدد به حاشیه راندن سایر رسانه ها هستند، خطر بزرگی برای دیگر ملت ها نیز به شمار می آیند. این شبکه همه برنامه های خود را در راه گسترش فتنه مذهبی متمرکز کرده اند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.