سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور (جهاد دانشگاهی)، اوّلین فراخوان آثار برتر میان رشته ای قرآن کریم، را تا 12 تیرماه جاری، تمدید کرد.

به گزارش جماران به نقل از ستاد خبری بیست و دومین نمایشگاه بیسن المللی قرآن، سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور، وابسته به جهاد دانشگاهی، در راستای گسترش مطالعات و پژوهش‌های میان‌رشته‌ای قرآن‌کریم در مراکز علمی‌ و دانشگاهی، معرفی قرآن به‌عنوان مبانی علوم انسانی، شناسایی و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اساتید و پژوهشگران و تشویق و ترغیب آنان و همچنین هدایت، بهره‌برداری و ارتقای اثربخشی پژوهش‌ها در زمینه مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن‌کریم، برای اوّلین بار فراخوان آثار برتر میان رشته ای قرآن کریم را اعلام کرده است.

در این فراخوان از تمامی‌آثاری که در قالب کتاب، پایان‌نامه، رساله و نشریه در موضوعات قرآن و سیاست، قرآن و حقوق، قرآن و اقتصاد، قرآن و مدیریت، قرآن و هنر، قرآن و علوم اجتماعی، قرآن و علوم تربیتی، قرآن و علوم طبیعی، تحول علوم‌اسلامی‌ و همچنین تمامی‌ آثاری که درباره علوم مختلف با محوریت دین مبین اسلام، نوشته شده است، دعوت به‌عمل آمده است.

شرکت در فراخوان برای ناشران، اساتید حوزه و دانشگاه، پژوهشگران، دانشجویان، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها، نهادها و سازمان‌ها و موسسات علمی‌ و دانشگاهی، آزاد است و هیچ‌گونه محدودیتی از نظر تعداد آثار، نوع آثار(تالیفی و ترجمه‌ای)، و زمان تدوین اثر، وجود ندارد.

برای شرکت در فراخوان، ارسال یک نسخه پایان‌نامه و یا رساله صحافی شده به انضمام فایل pdf آن، و دو نسخه از کتاب و یا نشریه همراه با مشخصات کامل متقاضی(نام، نام خانوادگی، رتبه علمی، مدرک حوزوی و دانشگاهی و تخصص، نشانی پستی و الکترونیکی و شماره تلفن همراه و ثابت) ضروری است.

آثاری که از نظر کمیته علمی، مورد تائید باشند، در غرفه قرآن و مطالعات میان‌رشته‌ای، واقع در بخش دانشگاهی نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم، نمایش داده می‌شوند و از صاحبان آثار برگزیده، تقدیر و تجلیل می‌شود. ناشران، اساتید حوزه و دانشگاه، پژوهشگران، دانشجویان، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها، نهادها و سازمان‌ها و مؤسسات علمی و دانشگاهی، تا مورخه 12تیرماه 1393، فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه دریافت آثار(سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور) به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک 85، ارسال نمایند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 66485663-021 تماس حاصل نمایید.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.