نخستین نشست تخصصی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن با موضوع «قرآن و مطالبات رهبری» امروز(چهارشنبه) برگزار می شود.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، نخستین نشست از نشست های تخصصی کمیته محافل و مراسم نمایشگاه قرآن امروز، چهارم تیرماه همزمان با نخستین روز از برپایی این نمایشگاه با موضوع «قرآن و مطالبات رهبری» برگزار می شود.

کمیته محافل و مراسم بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن در طول برپایی این نمایشگاه هشت نشست تخصصی با موضوعات مختلف قرآنی و با حضور اساتید و صاحب نظران قرآنی برگزار می کند.

در این نشست تخصصی مباحثی از جمله «انس با قرآن و مجالس استماع کلام الهی»، «آسیب شناسی فعالیت های قرآنی»، «فهم، تدبر و عمل به قرآن(سبک زندگی قرآنی)»، «فراگیری قرآن(قرائت، حفظ و مفاهیم)»، «وابستگی انقلاب، دنیای اسلام تمدن بشری به قرآن(بیداری امت ها)» و «قرآن به عنوان منبع و مرجع علوم انسانی» دنبال می شود.

نشست تخصصی قرآن و مطالبات رهبری با حضور اساتید و صاحب نظران قرآنی از جمله محمد خواجوی، عباس سلیمی، مهدی قره شیخ لو، لاله افتخاری و محمدحسین فریدونی از ساعت 18 تا 19 و 30 دقیقه در سالن کنفرانس باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که از امروز، چهارم تیرماه فعالیت خود را آغاز می کند، به مدت 20 روز تا 23 تیر مصادف با 15 ماه مبارک رمضان در باغ موزه دفاع مقدس برپا است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.