وزیر ورزش و جوانان گفت: موافق تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش هستیم و اگر او بخش مالی قراردادش را مقداری تعدیل کند، برای تمدید این قرارداد کمک می‌کنیم.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، محمود گودرزی در حاشیه نشست هیات دولت که امروز (چهارشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه از چند ماه قبل پیش‌بینی کسب چنین نتایجی را برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 داشته است، گفت: الان هم خوشحالیم ملی‌پوشان بازی‌های خوبی در برزیل انجام داده‌اند.

وی درباره موضوع تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش و اینکه آیا وزارت ورزش و جوانان مساعدتی در این زمینه خواهد داشت نیز گفت: عملکرد کی‌روش خوب بوده و ما مخالفتی با تمدید قرارداد او نداریم. البته کی‌روش هم باید بخش مالی قراردادش را مقداری تعدیل کند و در عین حال به تعهدات و اصولی که در کشور ما محترم است، پایبند باشد. فدراسیون فوتبال خود باید در این ارتباط تصمیم بگیرد و ما به عنوان یک سازمان لجستیک و پشتیبانی‌کننده کمک می‌کنیم.

وزیر ورزش همچنین پیش‌بینی کرد تیم ملی نتیجه خوبی را در بازی امشب برابر بوسنی کسب کند.

او با بیان این که این وزارتخانه با تمدید قرارداد کی‌روش با حفظ رعایت اصول و چارچوبی که منافع ورزش را تامین کند، موافق است، گفت: البته این یک مساله دوطرفه است و دو طرف باید به رضایتمندی برسند.

گودرزی در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت با تشکر از بازیکنان تیم ملی فوتبال به خاطر بازی خوبی که در برابر آرژانتین داشتند، گفت: بازی هوشمندانه‌ای را شاهد بودیم و بازیکنان نظرات مربیان را که صحیح بود به خوبی اجرا کردند و امیدواریم که با بازی خوبی که بازیکنان ما امروز در برابر بوسنی انجام خواهند داد زمینه برای نشاط هر چه بیشتر مردم و افزایش انسجام ملی فراهم شود.

گودرزی همچنین در مورد اینکه آیا پاداشی به بازیکنان فوتبال در صورت صعود به مرحله بعدی اختصاص داده خواهد شد، گفت: ان‌شاءالله اختصاص داده خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا در مورد مشکلات خبرنگاران اعزام شده به برزیل از جمله ربوده شدن وسایل عکاس ایسنا در هنگام بازگشت به محل اقامت خود، گفت: من چند روز پیش به صورت ویژه با آقای کفاشیان و آقای سجادی در مورد مسائل خبرنگاران صحبت کردم و تاکید شد که خبرنگاران در عسر و حرج قرار نگیرند، کمک‌های لازم و مساعدت‌های لازم به آنها انجام شود البته در مورد دزدیده شدن وسایل در دوره‌های قبل نیز بعضا اتفاق می‌افتاده و من با صحبتی که با دوستان داشتم تاکید کردم که خبرنگاران در مضیقه قرار نگیرند.

وی همچنین در مورد حل مشکل وام ازدواج جوانان گفت: رایزنی‌هایی صورت گرفته، دولت و معاونت راهبردی ریاست‌جمهوری پیگیر این قضیه است البته باید وضعیت اقتصادی کشور را نیز مورد توجه قرار داد ولی همان‌طور که گفتم رایزنی‌هایی برای حل این مساله انجام شده است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.