فرهاد فخرالدینی رهبر پیکسوت ارکستر ملی ایران گفت: هنوز تاکنون هیچ حکمی را از سوی دفتر موسیقی مبنی بر رهبری ارکستر ملی دریافت نکرده ام .

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، مدتی است که سپردن رهبری ارکستر ملی به فخرالدینی مورد توجه رسانه های مختلف موسیقی قرار گرفته است .

با وجود اعلام قبلی مسوولان مبنی بر اینکه فخرالدینی برای ارکستر ملی انتخاب شده ، اما وی که در دوره ای رهبری ارکستر ملی ایران را عهده دار بود، می گوید تا زمان حاضر خبری نیست .
وی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار موسیقی ایرنا افزود: توافقاتی با دفتر موسیقی مبنی بر قبول رهبری ارکستر ملی انجام داده ام اما به طور رسمی هنوز حکمی به من نداده اند.
وی ادامه داد : از امروز مراحل آزمون ورودی نوازندگان به ارکسترملی را برگزار خواهیم کرد که برطبق آن نوازندگانی که نمره قبولی دریافت کنند، وارد ارکستر خواهند شد .
این آهنگساز با اشاره به اهمیت آزمون ورودی ارکستر ملی خاطر نشان کرد: این آزمون گروه سازهای زهی همچون، ویلن ، ویلن آلتو، ویلنسل و کنترباس را دربرمی گیرد .
وی افزود: تا زمانی که حکم رهبری ارکستر را دریافت نکرده ام نمی توانم در خصوص برنامه های ارکستر ملی و رپرتوآر اجرایی آن نظر بدهم .

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.