وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایرانیان دلواپس رشد، توسعه، ارتقا جایگاه و آینده کشور هستند.

به گزارش جماران، علی ربیعی روز پنجشنبه در همایش معرفی شرکت های برتر منطقه آذربایجان، با بیان اینکه در هشت سال گذشته پول های کلانی به جامعه تزریق شد افزود: درآمد حاصل از فروش نفت ثروت نیست بلکه ایجاد 23 میلیون شغل مولد است و میزان تولید و سرمایه ای که از طریق این شغل ها حاصل می شود در جامعه ایجاد ثروت می کند و مدیریت جهادی در همین راستا اتفاق می افتد.
ربیعی گفت: برنامه دولت تدبیر و امید، تدبیر برای امنیت سرمایه، امنیت شاغلین و زندگی بهتر برای ایرانیان است و اگر بخواهیم اقتصاد ایران را رقابتی کنیم باید مصرف داخلی را به سمت تولیدات ملی سوق دهیم.
وی افزود: متاسفانه در سال های گذشته 50 برند برتر کشور از بین رفته و این درحالی است که ایجاد یک برند بسیار مشکل است.
ربیعی سقوط کیفیت را یکی از عوامل مهم در از بین رفتن برندها عنوان کرد و گفت: تعهدات اخلاقی و حفظ سرمایه های اجتماعی می تواند به موفقیت یک برند بیانجامد و موفقیت برند به شکل گیری اقتصاد مقاومتی منجر می شود.
وی افزود: باید تلاش کنیم ایران را به جایگاه اصلی خود برسانیم و بهتر است در کتاب اول ابتدایی بجای ˈ بابا نان دادˈ کار و تلاش را به کودکانمان یاد بدهیم چرا که مردم امروز دلواپس آینده فرزندانشان هستند.
ربیعی همچنین گفت: تبریز برای ما یک مرکز استان نبوده بلکه یک هویت ملی است و برای ارتقا جایگاه آن، باید بیشتر از برنامه تلاش کنیم.
به گزارش ایرنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر روز چهارشنبه وارد تبریز شد و در مدت دو روز اقامت خود در این شهر از بیمارستان عالی نسب بازدید و خط تولید محصولات پودری صنایع شرکت پگاه را افتتاح خواهد کرد.
وی همچنین مرکز فنی و حرفه ای در این شهر را افتتاح و از مرکز شیرخوارگاه بهزیستی بازدید خواهد کرد.
بازدید از شرکت داروسازی شهید قاضی طباطبایی برنامه های پایانی سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز خواهد بود.
استان آذربایجان شرقی بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 90 بیش از سه میلیون و 724هزار نفر جمعیت و 45 هزار و ۴۹۱ کیلومتر مربع مساحت دارد و از این نظر یازدهمین استان بزرگ ایران محسوب می شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.