مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:‌ درآمد شرکت مخابرات ایران در سال ۹۲ مبلغ ۱۱ هزار و ۵۶۶ میلیارد تومان بوده که از این مبلغ ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان سود خالص شرکت بوده است.
به گزارش جماران به نقل از فارس، مظفر پوررنجبر در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران اظهار داشت:‌ کارمندان شرکت مخابرات 10 درصد دارای مدرک فوق‌لیسانس، یک درصد دارای مدرک دکترا و باقی مدرک لیسانس و زیر لیسانس دارند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران،‌افزود: درآمد شرکت مخابرات ایران در سال 92 مبلغ 11 هزار و 566 میلیارد تومان بوده است که این رقم در سال 91 حدود 9 هزار و 700 میلیارد تومان بود.
وی گفت:‌ مخابرات‌های استانی نیز از نظر درآمد 12 درصد رشد داشته اند و از رقم سه هزار میلیارد تومانی در سال 91 به درآمد 4 هزار میلیارد تومانی در سال 92 رسیده‌اند.
پوررنجبر ادامه داد: همچنین شرکت ارتباطات سیار نیز در سال 91 حدود 6 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که این رقم در سال 92 به 8 هزار میلیارد تومان رسیده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران یادآور شد: مخابرات بازار بزرگی را در بخش دیتا پیش رو دارد و پیش‌بینی 1500 میلیارد تومان تا 2 هزار میلیارد تومان برای رشد درآمد دیتا در سال 93 می‌رود.
وی یادآور شد: همچنین مخابرات از سال 88 تا 92 مبلغ 8 هزار و 764 میلیارد تومان سرمایه‌‌گذاری انجام داده است.
پوررنجبر یادآور شد: سود خالص تلفیقی شرکت مخابرات ایران 2 هزار و 300 میلیارد تومان در سال 92 بوده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.