تعطیلات نوروزی، فرصت مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت با تلویزیون است. اهالی تلویزیون هم هرسال برای این که مردم را پای تلویزیزیون سرگرم کنند، برنامه های ویژه ای تدارک می بینند که نمایش فیلمهای سینمایی، یکی از برنامه های ثابت تلویزیون در نوروز است. اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید این ساعت ها و روزها را با تماشای فیلم های سینمایی پرکنید، این جدول پخش را از دست ندهید:

به گزارش جماران به نقل از مجله مهر، شبکه های مختلف تلویزیونی در اولین روز از سال جدید، فیلمهای سینمایی ویژه ای برای مخاطبانشان تدارک دیده اند. اما شاید مهم ترین اتفاق در جدول نمایش فیلمهای سینمایی امروز، تماشای دستپخت تدوینگران شبکه نمایش سیما و «روایت خانوادگی» شان از فیلم معروف «تایتانیک» باشد. ساخته جنجالی «استیون اسپیلبرگ»که تاکنون در سیمای جمهوری اسلامی ایران به نمایش درنیامده و حالا 15 سال پس از ساخت آن، شبکه نمایش «نسخه مناسب خانواده » آن را برای مخاطبان تلویزیون آماده کرده است.

غیر از تایتانیک البته فیلمهایی همچون «جاذبه» با بازی «جرج کلونی» و «ساندرا بولاک» محصول 2013،انیمیشن «من شگفت انگیز2» و البته «نارنجی پوش» ساخته داریوش مهرجویی هم در جدول پخش فیلمهای سینمایی امروز قرار دارند.

جدول پخش فیلمهای سینمایی تلویزیون

1 فروردین 93

ساعت پخش

نام فیلم

شبکه

محصول

خلاصه

ساعت تکرار

11:15

آخرین مقاومت

کارگردان: کیم جی وون

سه

کره

ری اون، پلیس پیری است که به عنوان کلانتر یک شهر کوچک مرزی در حال خدمت است. در پی فرار یک قاچاقچی بسیار خطرناک از دست ماموران اف.بی.آی و تصمیم به فرار او از طریق همین شهر کوچک مرزی پای ری به ماجرا کشیده می‌شود و...

1:00 بامداد

13:30

سریع و خشن 6

تهران

2013

فرزند برایان هیکز به دنیا می‌آید و دوست و برادر زن دمی، دومینیک تورتو به وی هشدار می‌دهد این باید برای برایان سرآغاز یک زندگی شرافتمندانه باشد. در همین زمان هابز، مامور پلیس به مخفیگاه دومینیک در اسپانیا می‌آید و از او برای دستگیری یک تبهکار خطرناک به نام اوون شاو کمک می‌خواهد.

---

16:00

تفنگدار تنها

کارگردان: گور وربینسکی

یک

امریکا

2013

سال 1933 در شهر سانفرانسیسکو پسری به نام ویل در شهر بازی با سرخپوست پیری به نام تانتو مواجه می‌شود که عضو قبیله کومانچی‌ها بوده و داستان تفنگدار تنها را برای او بازگو می‌کند. سال 1869 سفیدپوستان برای احداث راه‌آهن در شهر کلبی تگزاس در حال فعالیت بودند. جان رید، برادر کلانتر شهر کلبی پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه حقوق در راه بازگشت به شهر خود است که در قطار با دو تبهکار که یکی از آنها تانتو و دیگری بوچ کوندیش است، آشنا می‌شود. افراد گروه بوچ کوندیش برای آزادی سردسته خود به قطار حمله می‌کنند و او را با خود می‌برند و...

10:00

روزبعد

17:00

کریش

نمایش

2006 هند

---

3:00

روز بعد

17:30

ماموران قلابی

کارگردان:

چئول کوآن پارک

دو

زنی که بشدت از بیماری روحی رنج می‌برد به‌طور تصادفی وارد معامله 40 میلیون دلاری مواد مخدر می‌شود. او بسیار باهوش است و قصد دارد جان خود را از این مهلکه نجات دهد، ولی...

23:30 همان روز

18:15

جاذبه

کارگردان: آلفونسو کوارون

چهار

2013

آمریکا

راین استون و مت کوالسکی در ایستگاه فضایی در حال تعمیر یک تلسکوپ و پیاده‌روی فضایی هستند که با انفجاری در فضا، آنها دچار سرگردانی می‌شوند. تمام تجهیزات از بین می‌رود و همه همکاران آنها می‌میرند، بنابراین آنها باید خود را به یک سفینه سالم برسانند تا با یک محفظه پرواز اضطراری، خود را به سطح زمین برسانند و....

---

21:00

تایتانیک

کارگردان: استیون اسپیلبرگ

نمایش

1997 امریکا

---

---

21:00

من شگفت‌انگیز 2

پویا

آقای گورو سرپرستی چند بچه را به عهده دارد، از طرفی شخصی مامور می‌شود تا یک مساله سری را پیگیری کند. او در این ماموریت با خانمی به نام لوسی همکار می‌شود و در آخر به اصرار فرزند خوانده‌هایش با لوسی ازدواج می‌کند.

---

22:30

نارنجی پوش

کارگردان: داریوش مهرجویی

آی فیلم

ایران

نارنجی‌پوش، روایتگر زندگی حامد، عکاس و روزنامه‌نگاری است که به خاطر عشق به وطن و مشکل تنفس پسرش در ارتفاعات، نتوانسته تا پایان تحصیلات همسرش، در کنار او در کشور سوئد بماند. او به همراه پسرش به ایران بازگشته و زندگی‌اش با خواندن کتابی که معلم فرزندش در منزل آنان جا گذاشته؛ متحول می‌گردد. حامد تحت‌ تأثیر آموزه‌های آن کتاب، تذهیب نفس و زدودن آلودگی‌های ذهن و جان را با پاک‌سازی جهان پیرامون و محیط اطرافش آغاز می‌نماید. او رفته‌رفته به تحولی درونی دست‌ یافته و با وجود تحصیلات دانشگاهی، به عنوان شغل دوم و رسمی خویش، به استخدام شهرداری در می‌آید . . .

14:30 روز بعد

23:00

داک وست

نمایش

2009

ایتالیا

---

---

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.