مراسم بزرگداشت آیت الله محمد فاضل استرآبادی تولیت و مؤسس فقید مدرسه علمیه فیضیه مازندران امشب با حضور علما در مسجد اعظم قم برگزار شد.

به گزارش جماران، آیت الله عبدالله جوادی آملی و نمایندگان بیوت و دفاتر مراجع تقلید در این مراسم یادبود حضور داشتند.

همچنین آیات محمد تقی مصباح یزدی، سید احمد خاتمی، علیرضا اعرافی، سید هاشم حسینی بوشهری، محمدعلی گرامی، ابراهیم امینی، سید محمدجواد علوی بروجردی، عباس کعبی، سید رحیم توکل، سید علی حسینی اشکوری، مهدی هادوی تهرانی و حجت الاسلام والمسلمین حسین ملکا از دیگر حاضران بودند.

حاضران در این مراسم با قرائت قرآن کریم و ذکر فاتحه یاد و خاطره آیت الله فاضل را گرامی داشتند و برای این عالم دینی از خداوند متعال علو درجات را خواستار شدند.

در این مراسم بزرگداشت حجت الاسلام والمسلمین علی نظری منفرد استاد حوزه علمیه قم به ایراد سخن پرداخت و گفت: عمر انسان سرمایه گرانبهایی است که انسان باید بهترین استفاده را از آن انجام دهد تا سعادتمند شود.

وی با اشاره به شخصیت مرحوم آیت الله فاضل افزود: آن مرحوم شخصیتی وارسته بود که شاگردان و فضلای بسیاری را تربیت کرد، یکی از خصوصیات ایشان این بود که زندگی زاهدانه و رفاقت صمیمی باطلاب داشت، این عالم دینی کلام بسیار اثرگذار داشت و تعهد و اخلاص از ویژگی های ایشان بود.

منبع: رسا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.