جانشین فرمانده بسیج مستضعفین با اشاره به این موضوع که علت تحمیل جنگ به ایران حمایت کشورمان از مظلومین جهان بود، گفت : اقتدار امروز کشور به خاطر ولایت پذیری مردم است.

به گزارش جماران، سردار علی فضلی جانشین فرمانده بسیج مستضعفین در مراسم رونمایی از سالن تیر اندازی مجازی شهید همدانی که در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت : بنا به فرموده امام راحل(ره) انقلاب بر 3 پایه قرآن، عترت و مردم استوار است؛ همان مردمی که همیشه به میدان آمدند و برای انقلاب سینه سپر کردند و در تمام زمینه‌‎ها تعیین‌کننده بودند و هستند.

وی افزود: انقلاب اسلامی 3 محور اصلی دارد که اولین آن ولایت مطلقه فقیه و دومین محور قانون اساسی و سوم دشمن‌ستیزی است که روحیه مردم ما نیز هیچگاه تحمل دشمن و ظلم و ستم را ندارد و لذا 38 سال در مقابل این مهم ایستادگی کردند که این مدت اتفاقات زیادی رخ داد که هر کدام می توانست هر نظامی را به زانو درآورد.

سردار فضلی ادامه داد: امروزه کشور ما به برکت انقلاب توانسته از تمام حربه های دشمنان بگریزد و اگر اقتداری نیز وجود دارد همه به خاطر ولایت پذیری همین مردم است.

جانشین فرمانده بسیج مستضعفین با اشاره به این موضوع که علت تحمیل جنگ 8 ساله به ملت ما دفاع از مظلومین بود، بیان داشت: رسالت کسانی که در باغ موزه دفاع مقدس کار می کنند بسیار سنگین است چرا که آنها باید فرهنگ ایثار و شهادت را در کشور گسترش دهند و فرهنگ دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم به نسل فعلی کشور که جنگ را ندیده است منتقل نماید که این همان رسالت زینبی است.

سردار فضلی در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: دفاع مقدس یک دوران بسیار غنی است که به تمامی رزمندگان و مردم ایران تعلق دارد نه به یک گروه خاص و وظیفه امروز ما این است اجازه ندهیم کسی بخواهد آن را تحریف کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.