معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان گفت: حضور نیافتن مهدی رحمانیان مدیر مسوول روزنامه شرق در همدان موجب برگزار نشدن مناظره وی با حمید رسایی در همدان شد.

به گزارش جماران محمدابراهیم الهی تبار شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: طبق درخواست بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا قرار بود مناظره ای با عنوان 'زنده باد مخالف من ' با موضوع 'بررسی آزادی بیان در دولت یازدهم ' در دانشگاه بوعلی سینای همدان امروز برگزار شود.

وی اضافه کرد: مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق به دلایل شخصی در همدان حضور نیافت.
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان بیان کرد: طبق مجوز هیات نظارت این جلسه باید با حضور هر دو شخصیت برگزار می شد که حضور نیافتن یکی از مدعوین منجر به لغو شد.
الهی تبار درباره درخواست مجریان مناظره برای برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور حمید رسایی اظهار کرد: هیات نظارت دانشگاه دارای ساز و کاری مشخصی است با این توضیح که باید جلسات پس از پیشنهاد متقاضیان در این هیات بررسی و تائید شود و در نهایت طبق مجوزی که از سوی این مجموعه صادر شده باید جلسه برگزار شود.
وی افزود: مجوز این جلسه برای مناظره بین حمید رسایی و مهدی رحمانیان صادر شده بود نه اینکه جلسه پرسش و پاسخ برگزار شود.
معاون استاندار همدان گفت: چنانچه شکل و محتوای درخواست متقاضیان تغییر یابد در این صورت باید این درخواست فرایند خود را طی کرده و پس از تائید هیات نظارت دانشگاه اجرایی شود.
الهی تبار افزود: یکی از تاکیدهای وزیر کشور فراهم کردن زمینه برگزاری مراسم در دانشگاه ها، کرسی های آزاد اندیشی و آئین های تجلیل و تکریم دانشجویان بویژه در 16 آذر مصادف با روز دانشجو بوده است.
که در کمیسیون دانشجویی استان همدان نیز بر نهایت همکاری و همراهی با دانشجویان تاکید شده است.
قرار بود مناظره 'مهدی رحمانیان' مدیر مسوول روزنامه شرق و 'حمید رسایی' مدیر مسئول هفته نامه '9 دی' ساعت 10 صبح امروز -دوشنبه - در سالن شهید چمران دانشکده علوم پایه دانشگاه بوعلی سینای همدان برگزار شود.

منبع: ایرنا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.