رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی، حال عمومی معلمان مصدوم حادثه واژگونی مینی‌بوس در ارومیه را رضایت‌بخش اعلام کرد.

به گزارش جماران، مهدی محمدپور اظهار داشت: حوالی ساعت 14:45 امروز مینی‌بوس حامل معلمان منطقه صومای برادوست در حال بازگشت به ارومیه براثر ترکیدگی لاستیک واژگون شد.

وی افزود: از نخستین دقایق این حادثه تمامی مسئولان آموزش و پرورش منطقه و استان در محل بروز حادثه حاضر و پیگیر کار انتقال مصدومان به بیمارستان شده‌اند.

محمدپور با بیان اینکه در این حادثه 21 فرهنگی مصدوم شدند، ادامه داد: مصدومان این حادثه به دو بیمارستان شهید عارفیان و امام خمینی (ره) ارومیه منتقل شدند.

وی بیان کرد: سه نفر از مصدومان این سانحه که به بیمارستان شهید عارفیان ارومیه منتقل شده بودند به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.

براساس گفته محمدپور 18 نفر دیگر از این مصدومان نیز هم‌اکنون در بخش اورژانس بیمارستان امام‌خمینی(ره) ارومیه تحت نظر و درمان هستند.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی اعلام کرد: براساس اظهارات معلمان مصدوم٬ این وسیله نقلیه جایگزین سرویس ایاب و ذهاب شخصی معلمان بوده و امروز به جای خودروی اصلی٬ کارانتقال معلمان را عهده دار بوده است.

محمدپور اظهار کرد: به جز یکی از مصدومان که دچار شکستگی از ناحیه کتف شده، وضعیت عمومی بقیه معلمان این حادثه براساس گفته پزشکان معالج رضایت بخش است.

منبع: ایلنا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.