وزیر سابق اطلاعات با اشاره به تاثیرگذاری انقلاب اسلامی در تحولات منطقه ای گفت: انقلاب اسلامی در تحولات جهانی و منطقه ای دشمنان را به زانو درآورده و همچنان با اقتدار می درخشد و باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

به گزارش جماران، حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی یکشنبه شب در مراسم یادواره شهدای پایگاه مسجد شهید مصطفی خمینی در قم خاطرنشان کرد: دشمنان با تمام توان و قدرت خود برای نابودی حکومت سوریه به میدان آمدند و با قدرت نظامی و دلارهای سعودی سرمایه گذاری زیادی برای حمایت از تروریست ها انجام دادند ولی موفق نشدند.

وی ادامه داد: با وجود همه توطئه ها در مساله سوریه، حرف جمهوری اسلامی ایران به کرسی نشست و باید ما از این به زانو درآمدن دشمنان، استفاده کنیم.

رئیس سازمان نشر و ارزش های مشارکت روحانیت گفت: بیش از پنج سال همه دنیا با هم جمع شده و می گویند بشار اسد باید برود ولی رهبر معظم انقلاب با وجودی که در کشور برخی با ایشان همراهی نمی کنند، می گوید بشار باید بماند؛ آیا این اقتدار نیست؟

مصلحی گفت: اقتدار امروز ایران و امنیت کشور ما به سادگی و مجانی به دست نیامده است، ما شهدای زیادی را تقدیم کرده و هزینه های زیادی داده ایم تا امروز این اقتدار و عزت را کسب کنیم.

یادواره شهدای پایگاه شهید مصطفی خمینی با حضور قشرهای مختلف مردم در این مسجد برگزار شد. در این مراسم فرزند شهید سامانلو از شهدای مدافع حرم دلنوشته ای را قرائت کرد.

منبع: ایرنا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.