جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور اظهار کرد : شهدای کارگر کشور در زمان انقلاب و قبل از انقلاب با هوشمندی های خود توانستند در برابر دشمنان اسلام پیروز شوند.

به گزارش جماران، سردار علی فضلی روز شنبه در کنگره ملی بزرگداشت 14 هزار شهید جامعه کارگری کشور با ارج نهادن به مقام شهدای کارگر بیان کرد:شهدای قشر کارگر توانستند پرچم اسلام ، انقلاب و رسول اکرم (ص) را برافراشته نگه دارند .

وی در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بر پایه سه محور قرآن، عترت و مردم بنا شده است افزود: مردم نقش تعیین کننده ای در سرنوشت کشور دارند .

سردار فضلی با بیان اینکه دشمن منتظر فرصتهایی است که به نظام آسیب بزند گفت : دشمن می کوشد از ظرفیتهای درون نظام برای آسیب زدن به نظام استفاده کند و مردم باید با آگاهی دست رد به سینه دشمن بزنند و مقابل آنان ایستادگی کنند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: در جنگ تحمیلی گروه های کارگری به اطاعت از فرمان امام (ره) به مبارزه با گروهکها و چپ پرداختند که با قدرت و اقتدار توانستند در همان دهه اول جنگ تحمیلی در مرز های کشور به پیروزی برسند.

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطرات شهدای مدافع حرم اظهار کرد : شهدای حرم افضل تر از شهدای جنگ تحمیلی هستند و با دفاع از حرمین و مقاومت در کشور های سوریه،عراق،یمن و فلسطین قدرت اسلام را به جهانیان نشان داده اند.

منبع: ایرنا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.