رئیس مجلس در جریان تذکر یک نماینده مجلس در مورد صحبت‌های محمود صادقی راجع به حساب‌های قوه قضائیه گفت: به آقای صادقی گفتم این حساب ها مربوط به قوه قضائیه است و حساب شخصی نیست.
به گزارش جماران، محمد دهقان نماینده طرقیه در جلسه علنی یکشنبه-14 آذر- در تذکری به موضوع حساب های قوه قضائیه و اظهارات محمود صادقی اشاره کرد و گفت: دروغ بزرگی که در مجلس متاسفانه در مورد رئیس قوه قضائیه بیان شد، بنده اسناد را خودم از نزدیک دیده ام. هزار میلیارد تومان به نام قوه قضائیه است،‌من تعجب می کنم در مجلس با انگیزه های سیاسی می آیند رئیس قوه قضائیه را متهم میکنند،‌ما بحثمان با شخص نیست. اگر انتقاد باشد من جز جلوداران مجلس هستم اما نباید از تریبون مجلس دروغ به رئیس یکی از قوا نسبت داده شود،‌حرف یک شبکه ضدانقلاب خارجی را بیایند در داخل کشور آن هم درخانه ملت بازگو کنند. من خواهش میکنم در این مورد دقت و اقدام شود که همه در چارچوب قانون عمل کنیم نباید ابهامات زشتی که ضد انقلاب در خارج کشور اعلام میکنند در داخل به آن بپردازیم.
لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: در مورد تذکر دیگر،‌من هم قبول دارم و قبلا به آقای صادقی که با آقای رحیمی و مازنی پیش من آمدند گفتم نکته ای که گفتید درست نیست و البته ایشان گفتند که رسانه ها گفتند به هر حال از تریبون مجلس مطرح شد، هیچ کدام از این ها به حساب شخصی نیست.من به ایشان گفتم با اطلاع به شما میگویم و سوء تفاهمی در جامعه ایجاد نکنید، این حساب ها مربوط به قوه قضائیه است و حساب شخصی نیست و این سوء تفاهم که ایجاد شد این بود و من قبلا هم گفت که اصلاحش کنند.
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.