مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از تداوم بسته بودن محور پونل - خلخال،حد فاصل زندانه تا گردنه الماس به علت خطر سقوط بهمن خبر داد و خاطرنشان کرد: رانندگان می توانند از محور اسالم به خلخال به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند.

به گزارش جماران، ناصر آل محمدی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه در بارش های اخیر بیش از 2000 کیلومتر از محورهای استان برف‌روبی شد، اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی راهداران در سطح استان گیلان 2400 کیلومتر از محورها برف‌روبی شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه حجم برف‌روبی انجام شده طی این مدت دو میلیون و 455 هزار مترمکعب بوده است، تصریح کرد: طی همین مدت 1300 تن ماسه و نمک پاشی نیز در محورهای کوهستانی استان صورت گرفت.

وی با اشاره به کمک رسانی به بیش از 400 خودروی گرفتار در برف توسط راهداران،افزود: بر اثر بارش برف چند روز گذشته راه 90 روستای گیلان مسدود شده بود که با تلاش راهداران نسبت به بازگشایی آن اقدام به عمل آمد.

این مقام مسئول از تداوم بسته بودن محور پونل - خلخال، حد فاصل زندانه تا گردنه الماس به علت خطر سقوط بهمن خبر داد و خاطرنشان کرد: رانندگان می‌توانند از محور اسالم به خلخال به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند.

آل محمدی با بیان اینکه 37 اکیپ راهداری با 245 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و نیمه سنگین در محورهای استان مستقر و آماده خدمت رسانی هستند،گفت:هموطنان چنانچه قصد عزیمت به محورهای کوهستانی و برفگیر استان را دارند، حتما تجهیزات ایمنی نظیر زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.