سقوط درخت همراه سیم برق بر روی عزاداران حسینی در شهرستان بهشهر واقع در شرق مازندران یک کشته و 11 زخمی بر جای گذاشت .

شاهدان عینی گفتند که این حادثه عصر امروز سه شنبه هنگام دسته روی عزاداران حسینی در جاده منتهی به منطقه گردشگری عباس آباد بهشهر رخ داد .

به گزارش جماران، به گفته شاهدان ، یک اصله درخت قدیمی در دوراهی جاده عباس آباد هنگام عبور عزادارن شکست و با پاره کردن سیم برق بر روی جمعیت عزادار افتاد .
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تائید این خبر گفت که بر اثر آن یک نفر از عزاداران حسینی در دم جان باخت.
دکتر محمد سطان تویه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : یک نفر از جوانان عزادار نیز در این حادثه به دلیل شدت سوختگی ناشی از برق گرفتگی ناشی از سقوط تیربرق به بیمارستان سوختگی شهید زارع شهر ساری انتقال داده شد.
وی گفت : 10 نفر دیگر از عزاداران نیز در این حادثه تلخ دچار مصدومیت شدند که برای رسیدگی و مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال یافتند.
سخنگوی اورژانس 115 مازندران نیز اعلام کرد که سه دستگاه آمبولانس برای اعزام مصدومان به مراکز درمانی به منطقه اعزام شد.
ذکریا اشکپور افزود : حادثه حوالی ساعت 15 به مرکز پیام اورژنس مازندران اطلاع داده شد و تمامی زخمی های حادثه با آمبولانس به مراکز درمانی برای مداوا اعزام شدند و حال عمومی مصدومان نیز رضایت بخش است.
منابع محلی به خبرنگار ایرنا گفتند که دسته عزاداری از روستای ' التپه ' در حال دسته روی به سمت مزار شهدای گمنام واقع در منطقه گردشگری عباس آباد بودند که بر اثر سقوط درخت در دو راهی عباس آباد ، این حادثه رخ داد .
روستای التپه با حدود 500 خانوار جمعیت حدود 2 هزار نفر جمعیت دارد .
التپه از دو کله ' ال ' به معنای نوعی درخت و تپه تشکیل شده و منظور روستائی است که در پای کوه قرار داشته و درختان ال فراوانی در آنجا وجود دارد.


منبع: ایرنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.