حزب‌الله لبنان از عملیات قهرمانانه مجاهد قهرمان در شهر اشغالی قدس که به کشته و زخمی شدن تعدادی از صهیونیست‌ها انجامید، استقبال کرد.

به گزارش جماران به نقل از سایت شبکه المنار، حزب الله در بیانیه‌ای اعلام کرد که عملیات شهید قهرمان مصباح ابو صبیح سیلی بر صورت اشغالگران است، چراکه این عملیات در امن‌ترین مناطق صهیونیست‌ها در قلب قدس رخ داد و به کشته شدن نیروهای نخبه امنیتی صهیونیست انجامید که این مساله نشانگر آگاهی و دقت برای چگونگی لرزاندن نظام امنیتی دشمن و وارد کردن ضربه‌ای محکم به آن است.

حزب الله لبنان تاکید کرد، این عملیات که توسط شیر قدس و الاقصی صورت گرفت که پیش از شهادتش این لقب را بر وی گذاشته بودند، شاهدی تازه نسبت به این امر است که مردم زنده و مجاهد فلسطین قدس را فراموش نکرده‌اند و در دفاع از آن کوتاهی نمی‌کنند و همه چیز خود را برای زنده نگه داشتن این مساله در وجدان امت جهت آزادسازی تمامی اراضی اشغالی فلسطین فدا می‌کنند.

حزب الله لبنان به خانواده این شهید و به مردم فلسطین به دلیل این عملیات قهرمانانه تبریک گرفت و خواهان گسترده‌ترین همبستگی عربی و فلسطینی با مقاومت و منطق و اندیشه و جهاد آن شد چراکه آن تنها راه برای آزادسازی اراضی اشغالی است.

حزب الله همچنین خواهان همبستگی با خانواده این شهید به ویژه دخترش که توسط نیروهای اشغالگر پس از این عملیات قهرمانانه پدرش بازداشت شد و اعمال فشار بر دشمن برای آزادی هرچه سریع‌تر وی شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.