مسؤول روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان گفت: «جعفر حجتی» خلبان دوم سانحه هوایی هواپیمای جایروپلن فوق سبک سپاه به دنبال شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش جماران، قاسم حسن‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: در پی سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک جایروپلن نیروی زمینی سپاه در حین مأموریت شناسایی در حوالی ایرانشهر، خلبان «احمد مایلی» به شهادت رسید.

مسؤول روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان افزود: «جعفر حجتی»، خلبان دوم که دچار جراحت شدید شده بود نیز شب گذشته در بیمارستان خاتم‌الانبیاء ایرانشهر شهادت رسید.

بر اساس این گزارش؛ زمان و مکان تشییع پیکر مطهر این دو شهید متعاقباً اعلام می‎شود.

براساس خبرهای گذشته مسؤول روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور مستقر در سیستان و بلوچستان گفت: نقص فنی منجر به وقوع حادثه برای یک فروند هواپیمای فوق سبک جایروپلن شد و پاسدار «احمد مایلی» در این سانحه به شهادت رسید.

قاسم حسن‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: یک فروند هواپیمای فوق سبک جایروپلن نیروی زمینی سپاه عصر امروز در بازگشت از ماموریت شناسایی در حوالی ایرانشهر دچار سانحه شد.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور مستقر در سیستان و بلوچستان افزود: در این سانحه پاسدار «احمد مایلی» به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.