معاون اول رییس جمهور با اشاره به فعالیت های فرماندهان و رزمندگان کشور در روزهای بعد ار دفاع مقدس، اظهار کرد: ملت قدرشناس ایران همان طوری که حماسه آفرینی رزمندگان دلاور خود را در دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشورشان فراموش نکرده و نمی کنند، نقش تأثیر گذار و سازنده جهادگران عزیز در آبادانی ایران آن هم در دوران سخت و دشوار جنگ که با روحیه و مدیریت جهادی خود بسیاری از ناممکن ها را ممکن ساختند، از یاد نخواهند برد.

معاون اول رییس جمهوربا اشاره به فعالیت های فرماندهان و رزمندگان کشور در روزهای بعد ار دفاع مقدس، اظهار کرد: ملت قدرشناس ایران همان طوری که حماسه آفرینی رزمندگان دلاور خود را در دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشورشان فراموش نکرده و نمی کنند، نقش تأثیر گذار و سازنده جهادگران عزیز در آبادانی ایران آن هم در دوران سخت و دشوار جنگ که با روحیه و مدیریت جهادی خود بسیاری از ناممکن ها را ممکن ساختند، از یاد نخواهند برد.

به گزارش جماران، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«صبح امروز در بیست و هشتمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ و جهاد و در جمع دوستان و یاران قدیمی دوران دفاع مقدس حضور یافتم. ملت قدرشناس ایران همان طوری که حماسه آفرینی رزمندگان دلاور خود را در دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشورشان فراموش نکرده و نمی کنند، نقش تأثیر گذار و سازنده جهادگران عزیز در آبادانی ایران آن هم در دوران سخت و دشوار جنگ که با روحیه و مدیریت جهادی خود بسیاری از ناممکن ها را ممکن ساختند، از یاد نخواهند برد.

خوشبختانه امروز هم فرهنگ و روحیه جهادی بر وزارت جهاد کشاورزی حاکم است به نحوی که این وزارتخانه در زمینه اقتصاد مقاومتی عملکرد بسیار خوبی داشته و از سایر دستگاه های اجرایی موفق تر عمل کرده است.»

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.