فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) بابیان اینکه همکاری بانک ها از جمله سپه و ملت با این قرارگاه ستودنی و قابل تقدیر است، گفت: انتظار داریم این همکاری ها در جهت دست یابی به اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی در آینده نیز گسترش پیداکند.

به گزارش جماران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سردار عبادالله عبدالهی افزود: بانک های سپه و ملت در حمایت از طرح های بزرگ و ملی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) نقش مؤثری داشته و برای اجرای پروژه های ملی و زیربنایی همکاری مطلوبی با قرارگاه دارند.

وی با بیان اینکه بانک سپه بانک بزرگ و با اصالتی است و ما از خدمات بانک سپه به خوبی یاد می کنیم و هر جا که لازم بوده است ازآن حمایت کرده و می کنیم گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در تحقق فعالیت های اقتصادی کشور نقش بسزایی دارد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) اظهار داشت: این قرارگاه در حال حاضر در حوزه های مختلفی از جمله پروژه های عمرانی و کشاورزی نیز فعالیت دارد.
سردار عبداللهی گفت: در حوزه های مختلف عمرانی از جمله حمل و نقل، جاده ای، آزادراه، ریلی و بنادر، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) آماده مشارکت با بانک ها می باشد.


مدیرعامل بانک سپه: مشارکت و حمایت از پروژه های بزرگ اقتصادی در دستور کار بانک قرار دارد
محمدکاظم چقازردی در این نشست با اشاره به تجارب حرفه ای و خوشنامی و اعتماد عمومی مردم به نخستین بانک ایرانی اظهار داشت: برنامه و هدف بانک سپه کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سالی است که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است به همین دلیل از طریق مشارکت و حمایت در پروژه های بزرگ و مولد کشور به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری در این بخش هستیم.
مدیرعامل بانک سپه با تاکید به برنامه های این بانک مبنی بر پشتیبانی و همراهی با سیاست های نظام و دولت تدبیر و امید برای کمک به پروژه های اقتصادی در بخش های مختلف گفت: نخستین بانک ایرانی برای تسریع و تسهیل در اجرای طرح های ملی گام های مهم و اساسی در حوزه های زیرساختی از جمله سیمان، نفت، فولاد، سنگ آهن، نیروگاه و سایر بخش های مولد و زیربنایی برداشته است.
رئیس هیأت مدیره بانک سپه در خصوص سرمایه گذاری شرکت امید در حوزه های اقتصادی یادآور شد: بانک سپه همواره سعی کرده تا در حوزه های مختلف سرمایه گذاری و مشارکت کند و این سرمایه گذاری توام با ارزش آفرینی با محوریت تولید و ایجاد اشتغال است.
وی با اشاره به اینکه بانک سپه نخستین بانکی بود که از سوی سازمان ملل تحریم شد، افزود: این بانک نخستین بانک ایرانی و بخشی از تاریخ بانکداری کشور است و پس از 8 سال تحریم ظالمانه، با تقویت واحدهای ارزی خود در خارج از کشورآماده حضور مقتدر در عرصه بانکداری بین الملل شده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.