رئیس شورای شهر تهران با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه خواستار شد: با توجه به حساسیت موضوع و اهمیت سرعت واکنش به این اتهامات که اعتماد مردم را خدشه دار می‌کند پیگیری مقتضی صورت پذیرد.

به گزارش جماران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر واگذاری املاک شهرداری به افراد خاص نامه‌ای خطاب به آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ارسال کرد و خواستار پیگیری مقتضی این موضوع شد.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

حضرت آیت‌الله صادق آملی لاریجانی

ریاست محترم قوه قضاییه

سلام علیکم

احتراماً به استحضار می‌رساند با عنایت به فضاسازی ایجاد شده در فضای مجازی علیه اعضای شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری پیرامون املاک واگذار شده به تعاونی‌های مسکن و موضوعات حول آن و همچنین درخواست قریب به اتفاق اعضای شورای شهر نسبت به رسیدگی و جبران خسارت معنوی ایجاد شده و پیگیری خسارت به حیثیت معنوی اعضای شورا و نهاد شورای شهر خواهشمند است دستور فرمایید با توجه به حساسیت موضوع و اهمیت سرعت واکنش به این اتهامات که اعتماد مردم را خدشه دار می‌کند پیگیری مقتضی صورت پذیرد.

پیشاپیش از بذل عنایت حضرت عالی سپاسگذارم.

در پیوست این نامه که 28 عضو شورای شهر آن را امضا کرده‌اند به شرح ذیل است:

جناب آقای مهدی چمران

ریاست محترم شورای شهر تهران

امروزه حضور تکنولوژی در فضای مجازی سرعت تبادل اطلاعات را به ثانیه‌ای رسانده است در این بین متأسفانه یک سایت خبری مطلبی را خارج از رسالت اخلاقی در ارتباط با اعضای خدمتگذار شهر منتشر کرده است که هدفی جز مخدوش کردن اعضایی که مردم رأی اعتماد گرفته‌اند ندارند و ما به سلامت و صداقت آنها خارج از اینکه هر کدام صاحب فکر و اندیشه مستقلی هستند اعتماد داریم.

ما امضا کنندگان ذیل، ضمن احترام به قانون و این نکته که به هر تخلفی فارغ از اینکه چه شخصی و در چه لباسی و از چه لیستی آن را مرتکب شده باشد باید در مراجع قضایی رسیدگی کرد، متذکر می‌شویم که امروز با نشر اکاذیب ضمن خدشه دار کردن حیثیت فردی اعضا به این نهاد نظارتی و قانونگذاری خدشه وارد شده است. لذا ضمن محکوم کردن این اقدام غیراخلاقی علیه اعضای شورای شهر سپاسگذار است مراتب جهت رسیدگی به مراجع ذی صلاح ارسال گردد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.