دبیرکل جامعه روحانیت مبارز درباره زمان دیدار با آیت‌الله یزدی گفت: هنوز صحبت خاصی درباره زمان این دیدار انجام نشده است، اما امیدوارم که به‌زودی انجام شود.

به گزارش جماران، آیت الله محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه نیروهای انقلاب برای انتخابات 96 در حال برنامه‌ ریزی و تعیین راهبرد هستند، اظهار داشت: قرار است بنده به‌عنوان دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، با آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین درباره انتخابات 96 دیدار داشته باشم اما این دیدار هنوز برگزار نشده است.

وی با ابراز اینکه، جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز آمادگی دارند نیروهای انقلاب و جریان اصولگرا را در رسیدن به مکانیزم وحدت همراهی کنند، تأکید کرد: توصیه ما به نیروهای انقلاب، اتحاد و همدلی است و ما امیدوار هستیم به‌لطف و عنایت خداوند زمینه وحدت و اتحاد بیشتر در بین نیروهای انقلاب فراهم شود.

آیت‌الله موحدی درباره زمان دیدار با آیت‌الله یزدی نیز گفت: هنوز صحبت خاصی درباره زمان این دیدار انجام نشده است اما امیدوارم به‌زودی انجام شود.

پیش‌تر، آیت‌الله موحدی کرمانی در گفت‌وگو با تسنیم تأکید کرده بود حمایت اصولگرایان از حسن روحانی در انتخابات 96 بسیار بعید است؛ چراکه به‌گفته وی، اصولگرایان و نیروهای انقلاب گزینه‌های مناسبی برای رقابت 96 دارند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.