به مناسبت هفته دولت، امروز یکشنبه (7 شهریور)، هفت تن از اعضای کابینه دکتر روحانی در تلویزیون و رادیو حاضر می‌شوند.

به گزارش جماران، برنامه گفتگو ویژه خبری امشب میزبان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است. علی جنتی امشب به استودیو گفتگو ویژه خبری خواهد آمد تا عملکرد این وزارت خانه را در حوزه فرهنگ و هنر تشریح کند. گفتگوی ویژه خبری ساعت 22:45 پس از اخبار سراسر شبکه دو سیما پخش می‌شود.

برنامه «یک روز، یک وزیر» امشب یک روز کاری وزیر مسکن و شهر سازی را برای مخاطبانش به تصویر می‌کشد.

دوربین برنامه «یک روز، یک وزیر» در شبکه مستند که به مناسبت هفته دولت هر شب زندگی کاری یکی از وزرا را در یک روز کامل به تصویر می‌کشد ، امشب (یکشنبه) با وزیر مسکن و شهرسازی همراه می شود.

«آخوندی»، وزیر مسکن و شهرسازی در این مستند، علاوه‌بر گفت‌وگو با گزارشگر برنامه، درباره روند کارش در این وزارتخانه، یک روز کاری خود را برای مردم به نمایش می‌گذارد.

برنامه یک روز یک وزیر هر شب ساعت 22:30 از شبکه مستند به نمایش در می آید.

بر اساس این گزارش برنامه «نگاه یک» نیز امشب با حضور دکتر طیب‌نیا، وزیر اقتصاد دولت یازدهم روند رشد اقتصادی کشور را بررسی می‌کند. این برنامه ساعت 23 از شبکه یک پخش می‌شود.

همچنین برنامه گفتگو محور «تیتر امشب» در شبکه خبر تریبون خود را امشب در اختیار وزیر علوم قرار خواهد داد. «تیتر امشب» شبکه خبر نیز هرشب ساعت 22 و 15 به روی آنتن می‌رود.

همچنین سه تن از اعضای کابینه پشت میکروفون رادیو ایران با مردم سخن می‌گویند. در برنامه صبح گاهی "سلام ایران" در شبکه رادیویی ایران، دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، نعمت‌زاده، وزیر صنعت و معدن و واعظی، وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات از عملکرد دولت یازدهم در زمینه برنامه و بودجه، وضع صنعت و معدن و توسعه ارتباطات در کشور با مخاطبان سخن می‌گویند. این برنامه نیز به مدت 85 دقیقه برروی آنتن رادیو ایران خواهد رفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وی در امور سینمایی نیز مهمان برنامه کافه هنر رادیو ایران خواهند بود. در این برنامه که ساعت 17:15 از رادیو ایران پخش می‌شود، علی جنتی به همراه حجت‌الله ایوبی در مورد عملکرد این وزارت خانه در حوزه فرهنگ و هنر و به ویژه سینما سخن می‌گویند.


منبع: ایسنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.