نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران گفت: کلاردشت از مناطق بسیار مستعد مازندران است که متاسفانه بهترین زمین های کشاورزی منطقه به تاراج رفته است.

به گزارش جماران، حجت‌الاسلام سید مجتبی موسوی در سومین جلسه شورای اداری شهرستان کلاردشت، اظهار کرد: در جهاد کشاورزی مسئله ذبح و اراضی کشاورزی از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی تصریح کرد: در استان مازندران حدود ۲۲کشتارگاه صنعتی وجود دارد که از لحاظ شرعی و بهداشتی بر آنها نظارت می‌شود.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان مازندران خاطرنشان کرد: کلاردشت پایتخت توریستی و گردشگری است که اراضی آن از سوی زمین خواران مورد تعرض واقع شد.

موسوی با بیان اینکه کلاردشت از آب و هوای مطبوعی برخوردار است که باید مورد حمایت قرار بگیرد، گفت: بهترین مناطق کلاردشت به تاراج رفته است.

ایوب صالحی فرماندار کلاردشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ۱۵۰هکتار از اراضی کلاردشت به آزاد راه تهران - شمال واگذار شده است، گفت: شهرستان کلاردشت گردشگری اعلام شده اما باید کشاورزی و دامداری به صورت هدفمند و در محور گردشگری شکل بگیرد.

وی افزود: در تعطیلات عید فطر حدود ۶۰۰ تن زباله در شهرستان کلاردشت تولید شده و این نگران کننده است.

حجت‌الاسلام حسین مقیسه امام جمعه شهرستان کلاردشت نیز در این جلسه، اظهار کرد: برخی از مدیرکل ها بر خلاف قانون عمل می‌کنند چرا که به شهرستان ها نمی آیند و در ایجاد اداره مربوط به خود تلاشی انجام نمی دهند.

وی گفت: بسیاری از ادارات هنوز در کلاردشت مستقل نشده و این موجب رنجش اهالی این شهرستان شده است.

منبع: ایسنا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.