معاون بهداد ناجا با اشاره به حرکت پلیس به سوی چابک‌سازی پرسنل گفت: امروز دیگر مثل سال‌های قبل شاهد اضافه وزن پرسنل نیروی انتظامی نیستیم و پلیس‌ها به نسبت گذشته لاغرتر و چابک‌تر شده‌اند.

به گزارش جماران، سیدمحمدرضا سیداحمدیان در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به حرکت پلیس به سوی چابک‌سازی کارکنان اظهار کرد: سیاست‌های سازمانی نیروی انتظامی به شکلی است که پرسنل این سازمان بتوانند با توجه به شاخصه‌ها و معیارهای موجود، از چابکی و چالاکی لازم برخوردار باشند و برای تحقق این امر، مشوق‌های خاصی نیز در نظر گرفته شده است.

معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا ادامه داد: در حال حاضر یکی از شروط ارتقاء درجه پرسنل، سربلند بیرون آمدن از آزمون‌های ورزشی و تیراندازی است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر وضعیت جسمانی، چالاکی و تناسب اندام نیروهای پلیس بهبود یافته است، گفت: امروز دیگر مثل سال‌های قبل شاهد اضافه وزن پرسنل نیروی انتظامی نیستیم و پلیس‌ها به نسبت گذشته لاغرتر و چابک‌تر شده‌اند.

سیداحمدیان اضافه کرد: باید توجه داشت که نداشتن اضافه وزن، تنها ملاک ما نیست بلکه آنچه برای ما حائز اهمیت است، چالاکی پرسنل است چراکه ما در حال حاضر پرسنلی را داریم که علی‌رغم عدد بالای وزن‌شان، در رشته‌های سنگین ورزشی مثل وزنه‌برداری و کشتی، موفق هستند.

به گزارش تسنیم این کاهش وزن و لاغرتر شدن ماموران پلیس در حالی رخ می‌دهد که در آذر ماه سال 91، سردار احمدی مقدم فرمانده وقت نیروی انتظامی، با از کاهش پنج کیلوگرمی وزن نیروهای رزمی پلیس و کاهش میانگین سه کیلوگرمی در میان نیروهای ستادی در دو سال پیش از آن خبر داده بود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.