در آستانه روز جهانی قدس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش جماران، متن این بیانیه به شرح زیر است :

بسمه تعالی

«الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم»

بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین

به مناسبت روز جهانی قدس

آزادی سراسر فلسطین و نابودی اسراییل همواره از مهم‌ترین آرمان‌های انقلاب اسلامی قبل و بعد از پیروزی آن بوده، هست و خواهد بود که از سوی حضرت امام (ره) مطرح و توسط خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مورد تأکید بوده است. روز جهانی قدس تبلوری از تعهد به این آرمان مقدس است که از اولین سال پیروزی انقلاب اسلامی، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تعیین و همواره تا کنون به شکل برجسته و اثرگذار در کشور های جهان برپا شده است.

روز جهانی قدس با هدف ایجاد وحدت در میان مسلمین و آزادگان جهان و سازمان‌های فلسطینی بر آن است تا خیزش و خروشی مردمی را علیه استکبار و اشغالگری سامان دهد و راهی باشد برای غلبه مستضعفان بر مستکبران جهان.

در روز جهانی قدس چهره کریه صهیونیسم کودک‌کش و وحشی به جهانیان هویدا شده و ترفندها و توطئه آن‌ها برای ایجاد تفرقه و نفاق در میان مسلمانان بر ملا می‌شود و بیش از پیش بر جهانیان ثابت می‌شود که این روز، روزی جهانی است.

هم‌اکنون رژیم صهیونیستی با سابقه و کارنامه‌ای مملو از وحشیگری و جنایات ظرف 68 سال گذشته بر آن است تا با تحرک در مجامع بین‌المللی و تطمیع دست‌نشانده‌های زبون خود، مشروعیت ساختگی برای خود ایجاد کند و همراه با همپالگی رژیم آل سعود خود در دستگاه حقوقی سازمان ملل متحد کسب وجه نماید.

رژیم صهیونیستی با طراحی و اجرای توطئه اختلاف مذهبی در میان مسلمانان و حمایت همه‌جانبه از گروه‌های سلفی و تکفیری بر آن است تا با ایجاد حاشیه امن برای خود، منطقه را به آشوب کشیده، ذخایر امت اسلامی را منهدم کند و با کشتار جوانان، نیروی انسانی این ملت را از بین برده و نسبت به فرسایش ارتش‌های قدرتمند منطقه در برابر خود، موجودیتی ضعیف و بی اثر بسازد.

رژیم صهیونیستی با سرمایه‌گذاری در پروژه عادی‌سازی روابط کشور های منطقه، به دنبال تقویت ایده حمایت از فلسطین بدون نابودی اسراییل است. ایده‌ای که متاسفانه از سوی برخی از سازشکاران و غفلت‌زدگان منطقه نیز مورد توجه واقع شده در مرحله اجرایی شدن است.

هم‌اکنون با توجه به تمام برنامه‌های شیطانی این رژیم در منطقه و جهان و مشخص شدن مرزهای تعهد و خیانت حامیان راستین و دروغین آرمان آزادی قدس شریف و حمایت همه جانبه غرب و استکبار از این توطئه‌های شوم مبنی بر تهدید و جنگ طلبی و تجزیه در کشور های اسلامی، کماکان شعله‌های سوزان انتفاضه جان بی‌ارزش و نامشروع این رژیم را در برگرفته است و فلسطین به سوی مسلح شدن و شمولیت مقاومت پیش می‌رود.

در زمانی که رژیم صهیونیستی تصور می‌کرد که با انحراف جریان بیداری اسلامی، محور مقاومت را محدود و مهار کرده است، شاهد رشد عملیات فردی با ابتکارات و نوآوری‌های مبارزاتی از جمله ساخت سلاح و تیربار و انجام عملیات در قلب این پیکره منحوس هستیم. تا تاییدی باشد بر راه آن پیر سفر کرده مقاومت که "مسئله فلسطین جز با مسلسل‌های متکی" بر ایمان حل نمی‌شود.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ضمن محکومیت استمرار کشتارها و کودک‌کشی‌های رژیم اشغالگر و دست‌اندازی‌های بیهوده صهیونیسم بر حریم محور مقاومت در بحرین و عراق و سوریه و یمن ودولت‌های مسلمان حمله برده و تلاش دارد با ارتباط عادی‌سازی خائنانه پوششی بر جنایات روزافزون خود بگذارد.

این کمیته از امت اسلامی می‌خواهد تا با حضور پرخروش خود در روز جهانی قدس نمادی از اراده پولادین و دشمن شکن خود در مقابل این همه هجمه رسوا و زبون را به نمایش گذارند و نشان دهند که آزادی سراسری فلسطین جز با محو رژیم پلید صهیونیستی میسر نمی‌شود و هرگونه طرح و برنامه‌ای برای امنیت و مشروعیت بخشیدن به موجودیت این رژیم محکوم به شکست است و برقراری ارتباط با رژیم اشغالگر از سوی هر دروغگو و مسلمان نما را خیانت آشکار به اسلام و مسلمانان و فلسطین شمارند، و آن را ننگی بزرگ و عار تاریخی برای دشمنان خدا و دین می‌شمارند که خداوند فرمود:

«و ان یرید و اخیانتک فقد خانو الله من قبل فامکن منهم و الله علیم حکیم سوره مبارکه انفال آیه 71

و باید بدانند که عذاب خداوند و لعن و نفرین همه شهدا و خانواده هایشان، آن‌ها را نابود خواهد کرد.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین


منبع: ایسنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.