«شلمو موملمید» رئیس شورای موسوم به «شورای خاخام‌های شهرک‌های صهیونیستی» با صدور فتوائی اعلام کرد شهرک نشینان صهیونیست مجازند آب آشامیدنی روستاها و مناطق فلسطینی در تمام کرانه باختری اشغالی را مسموم نمایند.

بدین ترتیب افراطیون در شهرک‌های صهیونیستی از این پس با دست بازتری به آزار و اذیت فلسطینی‌ها خواهند پرداخت بطوری که حتی مسموم ساختن آب آشامیدنی فلسطینی‌ها هم برای آنها جایز است.
دفتر ملی دفاع از زمین و مقاومت در برابر شهرک سازی ضمن محکوم کردن این فتوای صهیونیستی خاطرنشان ساخته است که این اقدام با هدف آزار فلسطینی‌ها و مجبور ساختن آنها به «کوچ اجباری» صورت می‌گیرد ولی به نظر می‌رسد آنچه صهیونیست‌ها با این اقدام در نظر دارند، اهدافی بیش از این را در بر می‌گیرد و مشخصاً یک برنامه نسل‌کشی سازمان یافته را مدنظر دارد به تدریج نسل فلسطینی‌ها را در سرزمین‌های اشغالی مورد تهدید جدی قرار دهد!
این اقدامات ایذائی و تصمیماتی که به سلامتی ساکنان فلسطین اشغالی مربوط می‌شود، دقیقاً در شرایطی صورت می‌گیرد که صهیونیست‌ها کرسی ریاست کمیته حقوقی سازمان ملل را هم اشغال کرده‌اند و با در اختیار داشتن چنین موقعیتی، فریاد اعتراض فلسطینی‌ها و سایر کشورها عملاً به جائی نخواهد رسید و هرگونه پیگیری و شکایتی، از همان ابتدا مسکوت خواهد ماند.
این چنین اقدامی از جانب صهیونیست‌ها تازگی ندارد و بارها پیش از این، در مقاطع زمانی مختلف با افزودن عوامل انتشار سیاه زخم و تب زرد به آب آشامیدنی روستاهای فلسطینی موجبات نگرانی و اعتراض فلسطینی‌ها فراهم می‌شد ولی تاکنون در این زمینه فتوائی از جانب خاخامها صادر نشده بود و آنچه صورت می‌گرفت، ابعاد ظاهراً خودسرانه داشت اما با صدور این فتوا توسط خاخام شلمو موملمید، عملاً ابعاد رسمی و علنی به خود گرفته و به نگرانی و التهاب در مناطق اشغالی دامن زده است.
انتظار می‌رود سازمان همکاری‌های اسلامی و اتحادیه عرب صریحاً و فوراً به تصفیه ورود کنند و از سازمان‌های بین‌المللی برای تحت فشار قرار دادن صهیونیست‌های اشغالگر ازتمامی اهرم‌های موثر استفاده کنند تا به این اقدامات ضدانسانی و شرم آور پایان داده شود.
صهیونیست‌ها در چارچوب طرح‌های جنگ بیولژیک بارها مشابه چنین تعرضاتی را علیه منابع آب فلسطینی‌ها انجام داده‌اند که با به راه افتادن جنجال رسانه‌ای در سطح منطقه‌ای و جهانی از عملکرد خود عقب‌نشینی و حتی همه چیز را تکذیب کردند! این پدیده به طور سازمان یافته بعضاً حتی علیه یهودیان شرقی هم اعمال شده که شامل آزمایشات بیولژیک علیه «یهودیان اشکنازی» هم شده است که به نحوی در چارچوب طرح‌های نسل کشی آنها و از بین بردن یهودیان شرقی مدنظر بوده است چرا که یهودیان شرقی در مواردی نسبت به جنایات صهیونیست‌ها موضع داشته‌اند و چنان رفتاری را با فلسطینی‌ها بر نمی‌تابیده‌اند و به همین دلیل از دیدگاه صهیونیست‌های مهاجر مستحق حذف فیزیکی نیز بوده‌اند.
لازم است دنیای اسلام با تمامی امکانات و ظرفیت‌ها علیه این جنایت‌های آشکار علیه بشریت دست به افشاگری بزند و با فریاد اعتراض و خروش خود علیه صهیونیست‌ها، عرصه را بر اشغالگران تنگ کند و نگذارد آنها با دست باز و با چنین وقاحتی برای به راه انداختن نسل‌کشی علیه فلسطینی‌ها وارد عمل شوند.
از سران ارتجاع عرب، نه تنها انتظار عکس‌العمل وجود ندارد بلکه آنها این روزها در تدارک به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی هستند. بنابر این، هر اقدام موثری علیه رژیم صهیونیستی و فتوای این خاخام ضد بشر فقط می‌تواند از جانب سایر سران کشورهای اسلامی، علمای جهان اسلام، سازمان همکاری‌های اسلامی و نهادهای مردمی اسلامی در سراسر جهان، صورت گیرد.
نکته قابل توجه و تامل، به ویژه برای کسانی که در بعضی نقاط جهان اسلام هنوز هم به مذاکره با صهیونیست‌ها برای حل مساله فلسطین امیدوارند، اینست که فتوای خاخام شلمو موملمید یکبار دیگر نشان داد صهیونیست‌ها به هیچیک از قواعد انسانی پای بند نیستند و چیزی غیر از زبان زور را نمی‌فهمند. بنابر این، هیچ راهی غیر از مبارزه قاطع تا ریشه کن شدن غده سرطانی صهیونیسم وجود ندارد و امت اسلامی باید خود را برای چنین مبارزه‌ای آماده کند.

منبع: روزنامه جمهوری اسلامی

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.