عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه گود ناشی از انفجار گاز در محله شهران پر شده است، گفت: تمام دستگاه ها در تلاش هستند تا وضعیت این محله به حالت عادی برگردد اما پیش بینی می شود حالت فوق العاده تا فردا(یکشنبه) ادامه داشته باشد.
به گزارش جماران به نقل از ایرنا، ابوالفضل قناعتی با اشاره به بازدید از محل حادثه انفجار لوله های گاز در محله شهران افزود: گود ناشی از انفجار در این محله با شن و خاک پر شده و تلاش برای یافتن جسد فرد مفقود نیز ادامه دارد.
وی با بیان اینکه همه دستگاه های ذیربط برای بازگشت آرامش به این محله تلاش می کنند، گفت: در حال حاضر خدمات آب، برق، گاز به اهالی این محله ارائه می شود اما فشار گاز با افت همراه است.
وی با اشاره به اینکه علت حادثه از روز گذشته از سوی کارشناسان دادگستری در دست بررسی است، اضافه کرد: انفجار، خسارت سنگینی به برخی زیرساخت ها و خانه های محله شهران وارد کرده است.
ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد دیروز (جمعه) در تقاطع خیابان یکم شهران و خیابان کوهسار (در شمال غرب تهران) حادثه انفجار لوله گاز رخ داد و در پی آن گودالی به طول حدود 30 متر و عمق حدود 15 متر در این منطقه ایجاد شد.
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.