رفتار زشت تندروهایی که با وجود تذکر صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم برهم زدن تجمعات و سخنرانی ها، در روز سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب، خوراک تبلیغاتی برای رسانه های بیگانه دست و پا کردند، اگرچه با تدبیر رهبری در مرقد امام(ره) مواجه شد اما واکنش اصولگرایان و اصلاح طلبان را در پی داشت.
به گزارش جماران به نقل از روزنو،تندروهای افراطی که خود را ملاک و معیار انقلاب و انقلابی بودن می دانند با برهم زدن سخنرانی سیدحسن خمینی و شعارهای نابجا حین سخنرانی رهبر معظم انقلاب، روزنامه جوان وابسته به سازمان بسیج را هم به واکنش واداشت تا این روزنامه در سرمقاله امروز خود بنویسد: آنان که به هم ریختن یک سخنرانی را انقلابی‌گری می‌دانند باید خود را تنظیم مجدد کنند. تندروها باید برگردند و آنان که عقب مانده‌اند باید برسند تا انقلاب اسلامی به خاستگاه اصلی خود که صف‌آرایی جریان انقلابی در مقابل جریان غیرانقلابی و استکبار است برسد و مجدداً سردرگمی دشمنان را نظاره‌گر باشیم.
این در حالی است که روزنامه کیهان بدون هیچ اشاره ای به این اتفاق زشت، روی دکه رفته است؛ گویی که از هواداران برهم زنندگان تجمعات و سخنرانی ها و اعلام شعارهای هنجارشکن در ایجاد شکاف میان دولت و ملت و طرفدار ایجاد دوقطبی در کشور است.
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.