مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت:زائر 56 ساله ای که در محوطه حرم امام (ره) دچار ایست قلبی شده بود با تلاش تکنیسین های اورژانس مستقر در محل، از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، حسن عباسی افزود: ساعت 9 صبح امروز مردی 56 ساله در محوطه صحن حرم امام خمینی(ره) دچار ایست قلبی شد که با حضور به موقع عوامل اورژانس بلافاصله عملیات احیا در محل انجام شد.

وی ادامه داد: با انجام عملیات احیا و بررسی وضعیت هوشیاری این مصدوم به کمپ ناحیه شرق اورژانس تهران انتقال یافت و در ادامه با اقدامات پیشرفته درمانی و مهارت تکنیسین های اورژانس این مرد 56 ساله از مرگ حتمی نجات یافت.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: به منظور ادامه مراحل درمانی این بیمار توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان فیروزآبادی در شهرری منتقل شد.
500 تکنیسین اورژانس تهران به همراه 300 دستگاه آمبولانس از شامگاه پنجشنبه در داخل و مسیرهای منتهی به حرم مطهر امام (ره) با ایجاد درمانگاههای موقت خدمات امدادی و درمانی به زائران ارائه کردند.
بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) صبح امروز (جمعه) با حضور میلیونی مردم از سراسر استانهای کشور و با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر حضرت امام(ره) برگزار شد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.