عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به تحریف شخصیت و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) توسط دشمنان و احتمال پذیرش آن از طریق عده ای ساده لوح در داخل کشور هشدار داد .

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، محمدحسین صفارهرندی شامگاه پنجشنبه در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در گرگان اظهار کرد: برخی افراد که شناختی از مواضع حضرت امام در دوران مبارزه نداشتند می خواهند این گونه القا کنند که ایشان مشکلی با برقراری رابطه ایران با آمریکا نداشت در حالی که امام راحل همواره این کشور را شیطان بزرگ خطاب کرده و مخالف هر گونه برقراری ارتباط بود.

وزیر اسبق ارشاد بیان کرد: عده ای دیگر هم به دنبال نمایان کردن چهره ای دیکتاتور گونه از حضرت امام هستند اما مردم هوشیار و بیدار ایران گول این گونه تبلیغات کذایی را نخورده و نمی گذارند تلاش ها و زحمات ایشان برای به بار نشاندن درخت جمهوری اسلامی ایران بر باد رود.
صفار هرندی افزود: در حالی که دشمنان قسم خورده می خواهند انقلاب اسلامی را نظامی بهره گرفته از خرافه ها و اندیشه ها نشان دهند اما ایران اسلامی با رهبری حکیمانه حضرت امام و مقام معظم رهبری و همراهی مردم بی توجه به تلاش های انحرافی دشمنان برای کسب عزت، استقلال و آزادی در چارچوب شریعت و حکم الهی رو به پیش است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: عده‎ای این روزها پشت نام خط امام سنگر گرفته و می‎خواهند ریشه حکومت دینی را به نفع سکولاریسم قطع کنند که امیدواریم با تیز ‎بینی ملت ایران، این توطئه ها ناکام بماند.
وی به رابطه عمیق و ریشه دار مردم و امام (ره) اشاره کرد و گفت: با گذشت 28 سال از رحلت امام نسل جوانی که جنگ و انقلاب را به چشم ندیده است، ادامه این رابطه معنوی را با رهبر معظم انقلاب برقرار کرده و همان رابطه معنوی و عاشقانه بین مرید و مراد را حفظ کرده است.
صفارهرندی به وجود برخی انحراف ها در داخل کشور اشاره کرد و گفت: شنیده و دیده شده افرادی به عنوان مشورت‎ دهنده برخی مقامات عالی در بحث قوا قرار گرفته‎اند که حتی اعتقادی به انقلاب ندارند و معتقد هستند که در 30 سال گذشته انقلاب اسلامی کلاهی بر سر آنها رفته است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: بیشتر دانشگاه‎ های کشور با درخواست فراوان دانشجویان پذیرای استخوان‎ های شهدای گمنام بودند اما عده‎ای سینه سپر کردند و گفتند باید از روی جنازه ما رد شوید تا این کار صورت بگیرد اما همین عده در جریان ماجرای 11 سپتامبر که حدود دو یا سه هزار نفر در جریان برخورد هواپیما کشته شدند در خیابان های مرکزی و شمال تهران لباس سیاه پوشیدند و شمع روشن کردند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.