دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، گفت: مطمئن هستم نظام جمهوری اسلامی ایران در همان مسیر و اهداف امام راحل حرکت می‌کند و از این مسیر خارج نشده است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، محمدنبی حبیبی با بیان اینکه اگر امام خمینی (ره) در قید حیات بود از ما حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران و کمک برای پیشرفت و آبادانی کشور را می‌خواست، اظهار کرد: رهبری و مردم وظایف خود در قبال نظام و امام (ره) را به خوبی انجام داده‌اند.

وی افزود: درباره اینکه مسئولان نظام چگونه اهداف امام (ره) را پیگیری کرده‌اند نمی‌توان یک نظر مشترک داد زیرا برخی از مسئولان به خوبی به وظایف خود عمل کردند و عده‌ای هم موفق نبودند ولی به هر حال نظام در همان مسیر مورد نظر امام (ره) گام برمی‌دارد اما اگر همه مسئولان وظایف خود را به خوبی انجام می‌دادند، شاهد پیشرفت بیشتری بودیم.

این فعال سیاسی اصولگرا همچنین با اشاره به اینکه وضع قوانین مورد نیاز کشور برای دستیابی به پیشرفت و نظارت بر امور اجرایی از وظایف مجلس شورای اسلامی است، خاطرنشان کرد: اگر امام خمینی (ره) در قید حیات بود از مجلس دهم می‌خواست این دو وظیفه خود را به دقت و به خوبی اجرا کند.

حبیبی در پایان با تأکید بر اینکه خوشبختانه اندیشه امام راحل به خوبی در دنیا منتشر شده است، تصریح کرد: یکی از دلایل وجود وهابیت و گروهک‌های تروریستی مثل داعش، مقابله با همین گستردگی انتشار اندیشه‌های امام خمینی (ره) در دنیا است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.