مدیر بخش دارالفنون گفت: کارگاه رضا کیانیان با موضوع تکنیک «ارتباط بازیگر و کارگردان» ساعت 21 امشب (چهارشنبه) در پردیس چارسو برگزار می‌شود.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، مازیار میر گفت: آخرین برنامه بخش دارالفنون در روز اول جشنواره جهانی فیلم فجر به کارگاهی با حضور رضا کیانیان اختصاص دارد.

وی با بیان اینکه در طول جشنواره اتفاق‌های ویژه زیادی برای هنرجویان این بخش تدارک دیده ایم که یکی از آنها کارگاه رضا کیانیان است، افزود: ساعت 21:30 امشب رضا کیانیان از تکنیک ارتباط بازیگر و کارگردان می‌گوید.
مدیر بخش دارالفنون خاطرنشان کرد: این کارگاه در فضای باز طبقه هفتم سالن چهارسو برگزار می‌شود.

** شرایط سخت فیلم سازی در عراق
یک کارگردان عراقی پس از اکران فیلمش در جشنواره بین المللی فجر اظهار داشت: ما در عراق شرایط سختی برای فیلمسازی داریم و هیچ سازمان و ارگانی برای ساخت فیلم از ما حمایت نمی‌کند.
عبدالعلیم طاهر در ادامه افزود: در ایران فیلمسازان ایرانی نسبت به فیلمسازان سایر کشورهای منطقه از شرایط خوبی برخوردارند.
فیلم سینمایی شهید به کارگردانی این هنرمند عراقی بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در کاخ جشنواره اکران شد.
بر اساس این گزارش، گلاب آدینه از اعضای داوران بخش «جلوه‌گاه شرق» به تماشای فیلم «شهید» ساخته عبدالعلیم طاهر از کشور عراق نشست.

** کتاب جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد
این کتاب شامل پیام رییس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر، مرور سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، قوانین سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر، معرفی بخش‌های مختلف این دوره، معرفی فیلم‌ها، هیات داوری، معرفی دست اندرکاران جشنواره و اطلاعاتی از این دست به دو زبان فارسی و انگلیسی است.‌
سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر اول تا ششم اردیبهشت‌ماه با دبیری رضا میرکریمی در پردیس چارسو برگزار می شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.