دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام، اقلیت های مذهبی و دینی گفت: در زمانی که تحریم ها اساس و دیانت کشور را هدف قرار داده بودند کشور با هوشمندی، تدبیر و پیروزی در برجام از این توطئه سربلند بیرون آمد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی شامگاه سه شنبه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان آرادان افزود : در زمانی که تحریم ها را پیش رو داشتیم و کشورهای تندرو مانند آمریکا و اسرائیل اجماع قطعنامه هفتم را علیه ایران ایجاد کرده بودند و حتی کشورهای روسیه و چین که ادعا دارند با ما متحدند آن را امضا کرده بودند با پیروزی برجام کشور از این توطئه سربلند بیرون آمد و از یک بحران و نابودی نجات داده شد.

وی ادامه داد: مشکل امروز کشور مشکل اقتصادی و اشتغال است و بیکاری سر منشا بسیاری از مشکلات است و معتقدیم دولت و مردم با همکاری و همدلی می توانند با ایجاد سرمایه گذاری داخلی این مشکل را حل کرده و این چالش را که به زمان نیاز دارد مرتفع کنند.
یونسی گفت : اقتصاد کشور ما نیاز به یک تلنگر دارد تا فعال شود و این میسر نیست جز این که مردم ما سرمایه گذاری و سرمایه هایشان را در کشور خود انجام دهند و در توسعه و آبادانی شهرهای خودکوشا باشند.
وی بیان داشت: دکتر روحانی در دوران انقلاب در دفاع از ارزش های اسلامی و تعهد انقلابی و دفاع از راه امام (ره) اولین بودند و در حالی که بارها از وی خواستند تا به حوزه مسائل سیاسی وارد شود ولی ایشان نپذیرفت.
وی ادامه داد: حجت الاسلام والمسلمین روحانی اکنون براساس دور اندیشی، عقلانیت، تدبیر و اعتدال قبول مسئولیت در کشور را پذیرفته است و رئیس جمهوری در حالی که تمام مخاطراتش را می داند قبول مسئولیت کرده است.
دستیار رئیس جمهوری در ادامه با اشاره به انتخابات هفتم اسفندماه گذشته بیان کرد: مردم با حضور خود نشان دادند که خط و مشی و مسیر دولت را قبول دارند.
وی ادامه داد: آن ها به شخص رای ندادند بلکه با یک دولت و رهبری آن پیمان بستند و نشان دادند دولت راه درستی را انتخاب کرده و مردم با آن موافقند.
وی با تاکید بر این که جناح های سیاسی باید متهد و متفق شوند گفت: آن ها باید در جریان های سیاسی منافع ملی را در نظر بگیرند و بدانند توسعه و امنیت کشور برای همه ملت است و برعکس آن هم، کارشکنی و اختلاف برای همه است.
شهرستان آرادان حدود پازنزده هزار نفر جمعیت دارد.
رئییس جمهوری در سفر یکروزه به استان سمنان ، سه شنبه شب بعد از مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران ، این استان را به قصد تهران ترک می کند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.