شاهد افزایش سطح سیاست در کشورمان هستیم و این امر مسأله ای ماندگار برای سالهای آینده کشورمان است.

دبیر کل حزب اتحاد ایران اسلامی گفت: شاهد افزایش سطح سیاست در کشورمان هستیم و این امر مسأله ای ماندگار برای سالهای آینده کشورمان است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، علی شکوری‌راد با حضور در حسینیه ارشاد در انتخابات شرکت و پس از رای دادن اظهار کرد: حضورمردم در این انتخابات یادآور حضور پرشور آن‌ها برای مجلس ششم است. از صبح در تمام حوزه ها جمعیت بالایی برای رای دادن به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند.

شکوری راد با تاکید بر ضرورت مشارکت در انتخابات تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری گفته‌اند مشارکت در انتخابات پایه های نظام را تحکیم می‌کند به ویژه در شرایط فعلی منطقه این انتخابات می‌تواند پشتیبان مردم و نظام باشد و موضع نظام را در مشکلات منطقه‌ای افزایش دهد.

وی هم‌چنین خاطر نشان کرد: مردم خواستار ادامه حرکتی هستند که دولت به نام برجام در خارج از کشور اجرا کرد آن‌ها می خواهند برجام در داخل کشور هم اجرایی شود نتیجه این انتخابات و دستاوردش این است که فرهنگ سیاسی چند درجه ارتقا پیدا می‌کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطر نشان کرد: مردم تصمیم گرفته اند به جای احساسات عقلانی عمل بکنند، این افزایش سطح شعور سیاسی نه تنها برای این سال‌ها بلکه امری تاثیرگذار برای سال‌های آینده کشورمان است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.