آیت الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با شرکت در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق شماره 506 سیار قم انداخت.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، آیت الله ابراهیم امینی پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران گفت: از مردم ایران می خواهیم همانند سابق به طور گسترده در انتخابات شرکت کنند و با بصیرت و شناخت به بهترین افراد رای مثبت دهند.

وی افزود: مردم با حضور خود در انتخابات به جهانیان اثبات کنند که بعد از سالیان سال به نظام اسلامی وفادار هستند و قدرت خود را نشان دهند.
وی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان نظام توصیه کرد: مردم شریف ایران و مشکلات آن ها را فراموش نکنند، مردم مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری دارند، نمایندگان با جدیت تمام کاری کنند که مردم را راضی کنند.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 612 شعبه اخذ رای شامل 79 شعبه سیار و 533 شعبه ثابت استان قم در حال برگزاری است.
768 هزار و 730 تن از مردم قم واجد شرایط رای دادن در این انتخابات هستند که از میان 63 نامزد مجلس شورای اسلامی، سه نامزد اصلح و از میان سه نامزد مجلس خبرگان نیز یک نامزد اصلح را در قم انتخاب می کنند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.