عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه ای ضمن دعوت همه آحاد ملت در انتخابات گفت: امید به آینده پر رونق کشور در گرو مشارکت گسترده در انتخابات است و همه باید به این تکلیف مهم عمل کنند.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در این بیانیه از همه آحاد ملت و علاقه مندان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای حضور در پای صندوق های رای در انتخابات مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است: در طول عمر با برکت نظام، مردم شریف ایران اسلامی همیشه پشتیبان و حامی انقلاب و نظام بوده اند و با مشارکت گسترده در انتخابات اقتدار نظام و جلوه مردم سالاری دینی را به نمایش گذاشتند و این بار هم با حضور خود در جهت تقویت جایگاه جمهوری اسلامی ایران در عرصه های داخلی و بین المللی گام برخواهند داشت.
وی در بخش دیگری از این بیانیه به بیانات صریح رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور همه علاقه مندان به کشور درانتخابات اشاره و تاکید کرده است: همه مردم ،گروه ها و جریانات سیاسی با دیدگاه ها و گرایش های مختلف و متنوع که به نظام و ارکان اساسی آن اعتقاد دارند می بایست در انتخابات شرکت کرده و ثبات و عظمت امروز کشور را با مشارکت گسترده خود در انتخابات منطقه و جهان متبلور کنند.
حجت الاسلام ناطق نوری در ادامه بیانیه خود افزوده است: امید به آینده پر رونق در گرو شور و نشاط در انتخابات است که با حفظ ارزش های اسلامی و مشارکت در تعیین سرنوشت با حق رای محقق می شود و همه باید به این تکلیف مهم به تعبیر رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) عمل نمایند که بی تردید ناامیدی سرنوشت و آینده کشور را نابود و دشمن را در دستیابی به توطیه های شوم خود یاری خواهد کرد.
وی آینده آرام با شکوه و توام با رونق کشور را در گرو مشارکت همه مردم دانست.
حجت الاسلام ناطق نوری در پایان ضمن تاکید مجدد بر مشارکت حداکثری اظهارامیدواری کرد شاهد حضور با شکوه و مجدد مردم عزیز و بزرگوار در این عرصه مهم باشیم.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه هفتم اسفند برگزار می شود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.