سرمربی سایپا می گوید در انتخابات هفتم اسفند شرکت می کند، چون می خواهد در تعیین سرنوشت کشورش نقش داشته باشد.

سرمربی سایپا می‌گوید در انتخابات هفتم اسفند شرکت می‌کند، چون می‌خواهد در تعیین سرنوشت کشورش نقش داشته باشد.

به گزارش جماران، مجید جلالی به خبرآنلاین از دلایلی می‌گوید که باعث می‌شود در انتخابات شرکت کند. او اعتقاد دارد شرکت نکردن در تعیین سرنوشت یعنی اعتقاد به نبودن و درباره‌اش توضیح می‌دهد: «حتما جمعه در انتخابات شرکت می‌کنم تا بگویم هستم. تو وقتی رای نمی‌دهی یعنی اصلا نیستی و نقشی در انتخاب سرنوشتت نداری. راستش من خیل آدم سیاسی نیستم اما این قدر می‌دانم که شرکت در انتخابات خیلی بهتر از شرکت نکردن در آن است. یعنی وقتی در انتخابات شرکت می‌کنی، باور داری که در تعیین سرنوشت خود و کشورت نقش داری.»

او ادامه می‌دهد: «در نقاط مختلف دنیا فرنگ‌ها با هم متفاوت است. شاید جایی در دنیا باشد که بگویی در انتخابات شرکت نمی‌کنی و این عدم شرکتت نوعی مخالفت مدنی باشد. ولی اینجا و در کشور ما وقتی رای نمی‌دهی، یعنی به چیزی که اعتقاد داری بهتر است، رای نمی‌دهی و این حق را برای طرف مقابل ایجاد می‌کنی که به ایده‌اش رای بدهد. این یعنی دیگر حقی برای اعتراض نداری. من بر همین اساس است که برای تعیین سرنوشت خودم رای می‌دهم. با رای دادنم نشان می‌دهم که هستم.»

او درباره این که امید به بهتر شدن شرایط او را به پای صندوق رای می‌کشاند، می‌گوید: «همیشه انسان به امید زنده است. مطمئنم که شرایط حتما بهتر می‌شود. چون همه ما کشورمان را دوست داریم، تلاش می‌کنیم تا با بهترین انتخاب به سمت بهبود شرایط برویم. باز هم تاکید می‌کنم که سیاسی نیستم اما فقط می‌دانم که معمولا ما باید بر اساس شرایط دنیا، مناسباتمان را برنامه‌ریزی کنیم. تقریبا مردم همه دنیا هم همین کار را می‌کنند. راستش دوست ندارم بگویم چه گروه یا چه جریانی را برای رای دادن انتخاب می‌کنم اما همیشه در وجودم یک چیز را دنبال کردم. دوست دارم راهی را انتخاب کنم که امیدم برای آینده را افزایش می‌دهد. به نظرم نمایندگان را باید از بین جوان‌ها و با تجربه‌ها انتخاب کرد. گاهی نیروی جوانی معجزه می‌کند و گاهی تجربه در گرانی می‌شود که ارزشمند است. حتما در لیست انتخابی‌ام به بانوان رای می‌دهم. آنجا هم باز هم از میان باتجربه‌ها و هم از میان نامزدهای جوان. آنها نیمی از جمعیت کشور و شهرم را تشکیل می‌دهند و قطعا نمایندگان خانم خیلی بهتر از ما مشکلات و نیازهای بانوان را می‌شناسند.‌»

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.