رئیس پلیس راه استان البرز از بارش پراکنده برف در مسیر دیزین تا کندوان در جاده کرج -چالوس و ترافیک سنگین در آزاد راه کرج - قزوین در محدوده این استان خبرداد.

رئیس پلیس راه استان البرز از بارش پراکنده برف در مسیر دیزین تا کندوان در جاده کرج -چالوس و ترافیک سنگین در آزاد راه کرج - قزوین در محدوده این استان خبرداد.
به گزارش جماران، سرهنگ رضا اکبری روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: بارش پراکنده برف از صبح امروز در جاده چالوس آغاز شده است .
وی اضافه کرد: اکنون تمام راه های استان البرز باز است و تردد در آنها جریان دارد.
وی با اشاره به وضعیت ترافیک استان البرز گفت : اکنون ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج- تهران از محدوده پل فردیس تا پل کلاک سنگین است.
اکبری تاکید کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ بویژه در جاده کرج - چالوس ضروری است.
وی خاطرنشان کرد: در مواقع بارش برف چنانچه خودرویی فاقد زنجیر چرخ باشد، از ادامه حرکت در مسیر کوهستانی جلوگیری می شود.
رئیس پلیس البرز گفت: رانندگان استفاده از زنجیرچرخ را از قبل آموزش ببینند چرا که نبود آموزش در این زمینه علاوه بر ایجاد مشکل برای راننده خودرو، سبب ترافیک سنگین در جاده ها می شود.
وی افزود: سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان باید مدنظر قرار دهند .
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.
وی یادآور شد: در جاده های کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.
استان البرز دارای یک هزار و 500 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است .

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.