رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی ویدئویی ضمن دعوت از تمامی مردم برای حضور در انتخابات رأی مردم ایران را گامی استوار جهت زنده نگه داشتن امید دانست.

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی ویدئویی ضمن دعوت از تمامی مردم برای حضور در انتخابات رأی مردم ایران را گامی استوار جهت زنده نگه داشتن امید دانست.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، محمد نهاوندیان در این پیام گفته است:

«انتخابات فرصتی است برای استفاده از حق تعیین سرنوشت، فرصتی است برای هر ایرانی تا نشان دهد به سرنوشت ایران علاقه‌مند بوده و در تعیین این سرنوشت هم نقش دارد. هر چهار سال یک بار چنین فرصتی برای هر کدام از ما حاصل می‌شود. با حضور همه مردم پای صندوق‌های رأی هم امنیت کشور تضمین می‌شود؛ چراکه انتخابات نمایشی است از مشارکت و حضور مردم در حراست از این کشور و هم نشانه آزادی مردم در حق انتخابات است و هم نشان‌دهنده مشارکت مردم است در ایرانی که باید ساخته شود. ما اگر اقتصاد پویا پویا می خواهیم، اقتصادی که مردم در آن مشارکت دارند، این باید با مشارکت مشارکت سیاسی تضمین شود. اگر می‌خواهیم این جهت‌گیری و تعامل سازنده ادامه یابد انتخابات فرصتی است برای این‌که نمایندگانی در مجلس شورای اسلامی حضور یابند که مسیر استقلال اقتصادی کشور را تقویت کنند و اقتصاد مردمی،‌ مقاوم و رشدی پایدار را با استفاده از حق تقنین و نظارتی که در مجلس است این خواسته‌ها را به منصه ظهور بگذارند. در واقع انتخابات فرصتی است که مردم مستقیماً در مورد آن‌چه که در قانون‌گذاری در چهار سال آینده اتفاق می افتد نظر خودشان را اعلام کنند. هر رأی هر ایرانی گام استواری است برای زنده نگه داشتن امید.»

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.