رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با بیان این که تا ترکیب مجلس آتی مشخص نشود بحث درباره ریاست مجلس بحث حاشیه ای است گفت: باید ببینیم چه فراکسیونی اکثریت را به دست می آورد سپس بنشینیم درباره این موضوع صحبت کنیم.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، محمدرضا عارف عصر چهارشنبه در حاشیه همایش رای به بیدارها در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اظهارات علی یونسی مشاور رئیس جمهوری در امور اقلیت ها که در مصاحبه با آرمان گفته بود عارف از ریاست مجلس به نفع لاریجانی کنار خواهد کشید اظهار داشت: کسی از طرف من اصولا وکالت ندارد.

خبرنگاری پرسید 'شما اعلام کردید با اصول گرایان ائتلاف نمی کنید، اما چند نفر از اصول گرایان مانند جلالی و نعمتی در لیست شما قرار دارند که عارف پاسخ داد: این افراد به عنوان اصول گرا در لیست ما نیستند، بلکه حامیان دولت را نمایندگی می کنند؛ قرار نیست ما دخالت کنیم که حامیان دولت را چه کسی نمایندگی می کند، همان طور که آنها نیز در کار ما دخالت نکردند و ما روی همه اعضای لیست تعصب داریم.
وی گفت: پس از بحث های صورت گرفته با حامیان دولت به یک لیست اجماعی رسیدیم که این لیست با عنوان اعتدال و اصلاحات در مجلس هم به عنوان اکثریت حضور پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.