تعدادی از فیلم ها وجود دارند که در مجموع به مصلحت دیده شده که پخش نشوند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد عدم اکران برخی فیلم‌ها، اظهار کرد: تعدادی از فیلم‌ها وجود دارند که در مجموع به مصلحت دیده شده که پخش نشوند.

به گزارش جماران، علی جنتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برخی فیلم‌هایی که تاکنون مجوز اکران نگرفته‌اند، اظهار کرد: تعدادی از فیلم‌ها وجود دارند که در مجموع به مصلحت دیده شده که پخش نشوند.

وی که در حاشیه جلسه هیات دولت سخن می‌گفت،خاطرنشان کرد: برخی از آنها به مسائل سال 88 برمی‌خورد که بسیار نیز صریح بوده‌اند و ما جلوی آنها را گرفته‌ایم. همچنین برخی از فیلم‌های دیگری نیز ساخته شده‌اند که در آنها از جمله مواردی از بدآموزی‌ وجود دارد که قابل اصلاح نیز نیست که ما در وزارت ارشاد آنها را نیز نگه داشتیم.

جنتی با تأکید بر اینکه تا جایی که امکان دارد فیلم‌هایی که از اکران آنها جلوگیری شده است را اصلاح می‌کنیم، گفت: حتی برخی از فیلم‌هایی که تا الان نیز اکران شده است با حدود 30 الی 40 مورد اصلاحی به اکران درآمده که با این وجود فروش خوبی داشته‌اند اما برخی موارد وجود دارد که دیگر امکان اصلاح آن وجود ندارد و ماهیت آنها به گونه‌ای است که اصلاح نمی‌شوند بنابراین مجبوریم آنها را نگه داریم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.